Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért ennyire felszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ennyire felszínesek, hogy mikor pasit kell linkelni, akkor nem átlag pasit linkelnek (irtóznak az átlagpasiktól), hanem helyeset? Miért kell ennyire külső orientáltnak lenni? Böjtje lehet ennek.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. júl. 8. 18:38
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Tehát ez a dolog nem külső függő.
2014. júl. 8. 20:36
 22/30 anonim ***** válasza:

tudo a volt barátom is 29 éves volt. Külsöre nem volt gond vele.


Mikor összejöttem vele már akkor megszólalhatott volna a vészcsengő mert mindig azt hangoztatta hogy úgy is el fogom hagyni.


fél évig nem volt semmi baj vele, meg voltak a maga kis zizijei, amik még úgy elviselhetők lettek volna (pl férfi létére többet állt a tükör előtt, több időbe telt neki ruhát választani - két ing közül- mint nekem. és hasonlók...



akkor robbant a bomba amikor a cég ahol dolgozott csődöt mondot, és visszaköltözött anyjáékhoz (gyanusan előtte is max csak a szomszéd lépcsőházig költözött)


hát kiderült hogy olyan szinten anya komplexusa van, egy nagy adag szeretet hiánnyal (úgy hogy még az anyja ráadásul utálta is - kivéve mikor fizetés volt- ) hogy lassan már nálam is úgy viselkedett mint egy 5 éves gyerek.. (pl lány létemre nekem kellett megjavítani a számítógépét mert ő neki állt hisztizni, csapkodni és már majdnem SÍRT!! -- mindez megelőzhető lett volna ha hallgat rám, és nem vásárol egy szar boltból alkatrészt, hanem vár 2-3 napot az árura annál a boltnál, ahonnan tesóm 10 éve vásárol-)



szóval néz magadba, mert ha csak nem vagy bűnronda akkor nem a külsöddel van a gond ( hanem a kérdésből kiérezve inkább a lányok felé kisugárzott gyülöleteddel)

2014. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
jah és láttam én már itt gyk-n is olyan srácot, akiből egy k....a jó pasi lett volna, ha ad egy kicsit magára, és másik hajat választ
2014. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
2014. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Elõzõ vagyok

Itt most a kérdezõre célzok meg akik netán hozzá hasonló választ fognak írni

2014. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

"ehet egy rondább arcú pasi a tenyerén hordozna és a legjobb apa lenne a gyerekeidnek. Míg lehet egy helyes srác csinál neked egy gyereket és lelép, sok ilyet látok"


Olyan variáció is van, hogy összejön az ember egy számára tökéletesen vonzó pasival, és a tenyerén hordozza.

2014. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Mert felszínes szutyokmókusok vagytok.
2014. júl. 9. 19:24
 28/30 anonim ***** válasza:
Miért is? :) Inkább te vagy igen felszínes, ezt bizonyítja a kis elméleted, amit leírtál az előző oldalon. Nem függ össze a tisztességgel, hogy mi mennyire jóképű. Igaziból te vagy az, aki leragadt a külsőségeknél, csak kivetíted másokra, és a legszebb az egészben az, hogy észre sem veszed magad.
2014. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Shades Of Cool-nál a pont... te akarsz magadnak jól kinéző csajt, akik nem buknak rád, valszeg a bunkó stílusod miatt, és ahelyett hogy magadba szállnál a nők hibájának könyveled el az egészet, túl nagyok az igényeik cimszó alatt..
2014. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mindig jókat kacagok az ilyen agyhalottakon, mint a kérdező. :D
2014. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!