Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy az itt lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy az itt lévő kommentelők nagy része egy itt panaszkodó csúnya pasit egy átlag külsejű emberhez hasonlít, és azt mondja, csakis a belső értékeivel lehet a baj, a külső nem lehet a magány forrása?

Figyelt kérdés
Számtalanszor tapasztaltam már, hogy ha egy ronda pasi kiír egy kérdést (most a tényleg rondákra gondoljunk, nem arra, aki ezt csak beképzeli), akkor a nyakának ugranak és őt hibáztatják. Belegondolni nem tudják magukat a ronda pasi helyzetébe, mert nekik van azért sikerük a másik nemnél. Olyan videokat meg képeket mutogatnak, hogy ha ennyire ronda vagy, akkor is lehet párod. Közben eg teljesen átlagos pasikat linkelnek be, a kérdező meg nem tudja mire vélni. Ha a kérdező meg küld képet, akkor döbbennek le, hogy Jesszus Máriám, tényleg egyedül halsz meg. Nem esik le nekik, hogy tényleg vannak ronda emberek, akiknek nem biztos, hogy ,,csak" a belső értékeikkel van a gond. Miért nem lehet ezt objektívan szemlélni, hogy igenis a külső lehet a magány forrása.
2014. júl. 2. 11:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egy pasi nehezen lehet ronda. Ha elhízott, akkor azon tud változtatni és ha az arca miatt ronda, de tényleg, akkor meg istenem, van ilyen, ha tényleg annyira súlyos, akkor műtesse meg magát.


Igazából mindenki lehet szép, csak van akinek többet kell dolgozni érte. Ennyi.

2014. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszik it majd megsajnáljuk őket, ezért értelem szerűen sajnáltatják is magukat. Privátot ne írj nekik, mert onnantól kezdve rád szállnak és hiába istápolod őket, az életbe és még azután se hagyják abba a hisztizést. Tenni nem akarnak a változásért, innentől kezdve bekaphatják az összes f@5zomat.
2014. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A kérdező pl ilyesmi:


[link]


Vagy ilyen:


[link]


Ellenben az itt lévőknek a ronda pasi megáll kb itt, aki ez alatt van külsőre azt el sem tudják képzelni, hogy milyen:


[link]


Ezt hiszik rondának, holott köze sincs ahhoz. Az a baj, hogy a nők is egyes átlagos srácokat hisznek rondának. Ha meg ez alatti a kérdező, akkor köpi nyelni nem tudnak, szörnyszülötteznek és akkor döbbennek rá, hogy igenis, a külső az egyik legerősebb forrása az örök magánynak.

2014. júl. 2. 12:02
 4/18 A kérdező kommentje:
Majd mindenki a rondaságot a kövérséggel kapcsolja össze. Istenem, miért kell ennyire szűk látókörűnek lenni? Akiket linkeltem, az első pasi, ő kövér? Na ugye, hogy nem. Mégis rusnya. Hagyjuk már ezt a kövérezést.
2014. júl. 2. 12:04
 5/18 anonim ***** válasza:

De, a külső is lehet hátrány ismerkedéskor, meg sokan vannak, akiknek tényleg főképp ez számít.

Viszont mivel többen láttuk és tapasztaltuk már, hogy egy viszonylag csúnyácska, de még az anyagi helyzetében sem kiemelkedő férfi is megtalálta a párját, a szerelmet, mert annyira ért a nők nyelvén, így jogosan írjuk, hogy van, hogy a jellem ellensúlyozza a külső hiányosságokat. Nem azt mondom, hogy minden esetben, azt sem, hogy nincsenek olyanok, akik szemében bármilyen is a másik jelleme nem számít, mert csak a külső a minden, de az élet azt igazolja, hogy igenis az ilyen férfiak egy része is tud meghódítani nőket.

2014. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Most erre mit mondjak? A szar ízlést nem lehet gyógyítani.


Ha valaki nagyon csúnyának képzeli magát, az meg tegyen ellene. A plasztikai műtétek és a lézeres szemműtétek korában ennek csak a pénz szab határt.


Szirmai Gergő meg nem csúnya semmilyen szempontból, de biztos hogy valaki erősen ellenkezne. Szerintem nincs vele semmi baj, csak az hogy túl libsi.

2014. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, tudod a rondaságot azért hozzák összefüggésbe a kövérséggel, mert a férfiak nagy része attól ronda hogy kövér. Ezzel lehet vitatkozni, de attól még így van. Ha egy pasinak edzett, karbantatott teste van, nem szokták azzal szívatni, hogy csúnya.


Egy nőn jól áll pár plussz kiló. Egy pasin nem.

2014. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szerinted én mondtam, hogy ez a Gergő gyerek ronda? Mert sztem nem az. De másnak igen, és aki ilyesmi, az szerint bűnronda.


Nézd meg pl. ezt a két videobloggert: [link] és [link]


Szerinted jóképűek? NEM!!! Rondák.

2014. júl. 2. 12:08
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Csak szerinted rondák :)

A szépség nem objektív.

2014. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja, nem. Még a végén kiderül, hogy a két ronda alak, akiket linkeltem, igenis jóképűek sok más nőnek. Bravó.
2014. júl. 2. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!