Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem a szerelemre/pasiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Twilighter Forever kérdése:

Van esélyem a szerelemre/pasizásra?

Figyelt kérdés

Most vagyok 12 éves szeptemberben leszek 13 és 7.-es. Nem vagyok az a kimondottan vékony lány, és nem tudom, hogy lenne esélyem egyáltalán az életben bepasizni, vagy hogy igaz szerelmem legyen.

Valaki ha tud tanácsot adni vagy ilyesmi azt megköszönném.



2014. júl. 8. 21:25
 1/8 C0r3 ***** válasza:
Bőven lehet. Kezdj el futni, tornázni, és változtasd meg a neved. Nem kell mindenkinek tudni, hogy szereted a twilight-ot. Engem kifejezetten taszítanak ezek a nyálas szarok. Ha supernaturalt írtál volna akkor már jobban állnék hozzád :D (16F)
2014. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sport?
2014. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk megadnád hány kg vagy.

23 évese meg ne a szerelmen agyalj,meg depizz.Ráérsz bőven.

2014. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12 akartam írni.
2014. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

fiatal vagy még, tudom minden lány már 5 évesen az igaz szerelemről álmodik, de ha tényleg komoly kapcsolatot akarsz majd, akkor nem árt ha felnősz...


a kinézeteden javíthatsz, de aki igazán szeret, annak úgysem fontos, mert azt szereti amilyen a lelked, nem kell aggódnod :) 19/N

2014. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A sport, járok edzésre csak nehéz. Ki tudja mennyi idő mire. Meg amúgy is majdnem 1 éve próbálgatom az edző sportokat, de én szerintem nincs változás.

A családtagjaim azt mondják, hogy van de én egyáltalán nem látom.

2014. júl. 9. 15:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg önbizalmam sincs sok mert már első osztály óta csesztettnek.
2014. júl. 9. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nemigaz 12 vagy Istenem,még bőven ráérsz,nem felelőtlenül és éretlenül kellenne ezen agyalnod.Lesz még rá bőven lehetőséget,inkább élj.Ilyeneknek lesz 16 évesen gyerekük.Élj még az a tanácsom majd később csámcsohj ezen.
2014. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!