Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy képes valaki egyedül is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes valaki egyedül is boldog lenni, teljes életet élni? Csak én vagyok ennyire reménytelenül szerelemre, párra vágyó személyiség?

Figyelt kérdés
Én nem tudom hogy bírja ki valaki évekig egyedül, főleg, akinek még sosem volt párja én annyira szeretnék ölelni, csókolni, szeretni egy lányt, aki viszont szeret, de mintha nem is létezne az a lány, akit keresek, mindenhol bunkó, szívtelen piálós, cigizős, buta csak a bulvárnak meg divatnak élő csajok vaannak, aki meg véletlen mégis értékes jellemre és még néz is ki valahogy az már foglalt. Lehet nem kéne így válogatnom és az első buta, agyaltan csajjal össze kéne jönnöm, bár ők meg külsőre válogatnak, én meg nem vagyok egy hű, de menő meg helyes srác. Talán jóképű, magas gyerekként már nekem is rég lett volna párom, lehet én hiábam, mert ronda vagyok és ezért lehetetlen a megfelelő lányt megtalálnom. Lehet a visszahúzódó, félénk személyiségem az oka, de amikor próbálkoztam is lányoknl, akkor sem igazán kaptam bátorítást, egy lány megdícsért és kész, a többi lány inkább csak megbántott, mert volt pofám bepróbálkozni nála. Én ezek után már nem tudom hol és hogyan találhatnék egy normális, rendes szeretetre méltó lányt, aki igényli a szeretet és tud is szeretni. Lehet velem van a baj, hogy egyedül üresnek érzem már az életem, de azért ilyen idősen van, aki már házasodik, talán, ha lett volna már barátnőm nem is érdekelne ennyire, talán, ha nem sürgetne az idő akkor is könnyebben viselném a magányt, de a legrosszabb, hogy vágyom a szeretetre és én is szeretnék szeretni, ez az érzés, amit hiába próbálok kiölni nem tudok valamiért. Csak szeretnék szeretni és viszont szeretet kapni, szerelmet megélni, mint bárki más, de az élet miért nem adja ezt meg nekem, csak, mert csúnya vagyok, az a gond vagy mi?
2013. febr. 19. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 _.-Akv-._ ***** válasza:
2013. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Ha lenne valami személyiséged, talán érdekelnéd a lányokat.

Vagy esetleg ne válogass. "és még néz is ki valahogy" vs "bár ők meg külsőre válogatnak"...

2013. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Sosem voltam megbolondulva egy kapcsolatért, vagy egy emberért. Talán azért, mert egyke vagyok. Nehezen alkalmazkodom és így egyedül azt csinálok mindig, amihez kedvem szottyan. És ha ezt valaki korlátozni próbálja, akkor az nem tetszik, ezért nem is keresek senkit és elutasító is vagyok. Boldog vagyok egyedül is és megkímélem magam egy rakás felesleges problémától is. Nem vágyom senkire sem, ha szexelhetnékem van, akkor felkeresem az évek óta tartó afféromat, szexelünk egy jót és kalap kabát. 23L
2013. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anti paladin ***** válasza:
76%

Nem, nagy hirtelen 4 csajt is tudok akik szerelem függők, gondolom több is van. A gond inkább veled lesz. Egy idő után már kiül az emberre az egyedüllét, az se segít a dolgon. Látatlanban ezt nem lehet megmondani.

Azért képesek sokan egyedül is boldogan élni mert mások a prioritások. Már vagy 6 éve élek egyedül - ezalatt egyszer volt egy másfél hónapos viszonyom - de nem okoz gondot, van mit csinálnom, van pár cimbora akit felkereshetek/felkeresnek.

2013. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4: Neked könnyű, kimennél az utcára és elordítanád magad, hogy: "Hé,kanok! Valaki megdugna?" És sorban állnának a pasik.

Az ilyenek miatt, mint Te, szenvednek az olyanok, mint a kérdező.

23/L

2013. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6: ?

Volt pár pasi, akivel szexeltem, de ez az egy fiú az állandó és nem értem, hogy ezzel mi rosszat teszek bárkinek is. Mi közöm van nekem a kérdező és a hozzá hasonlók bajához? Feltett egy kérdést és elmondtam neki, hogy hogyan vagyok képes egyedül lenni. Én senkit sem hülyítek, csak alapból elzárkózom mindenféle ismerkedéstől. Ennyi az egész.

2013. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon könnyen képes volnék rá, nekem "csak" arra van szükségem, hogy sokat tudjak költeni a hobbimra meg időnként prostira.

23F

2013. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!