Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti anyagiak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti anyagiak szerint is választotok párt magatok 20 éves kor felett? Kipuhatoljátok mennyit keres a srác? Mert ugye ez a szöveg csak áltatás, hogy elég ha csak annyit keres a srác, hogy fenntartsa magát éppen hogy és ne haljon éhen.

Figyelt kérdés
Sajna nem így van ez.
2014. júl. 9. 14:03
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
91%

Én nem ez alapján döntök.


20/L

2014. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
22%
Brühühü brühühü
2014. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Ugye sokszor olvasom itt a lányok reakciót, hogy ha egy pasi ilyet kérdez, akkor leoltják, hogy ne a pénzeddel akarj nőt fogni magadnak, meg engem ez nem érdekel, csak legyen kedves, aranyos, odaadó stb. De azért a kép árnyaltabb, miként elmúlik a szerelem hirtelen a legtöbb lány elkezdi azért vizsgálni azt, hogy ez a pasi fent tud-e majdan tartani egy családot egy fizetésből is. Lehet cáfolni, mert úgyis az lesz. De nem biztos, hogy a cáfolat az igazságot takarja.
2014. júl. 9. 14:07
 4/56 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell, hogy kőgazdag legyen, de egyértelműen szempont 20 év felett az, hogy alkalmas-e az anyagi háttere a családalapításhoz. Senki sem szeretne nyomorba szülni, és nőként én azt sem szeretném, ha én tartanám el a férjemet. De nem, azt sem szeretném, ha ő tartana el engem (mivel én is dolgozó ember vagyok, nincs erre szükségem).

24/n

2014. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%

Mind a mai napig nem tudom a pontos, csak a körülbelüli összeget, hogy mennyit keres. Ismerkedéskor azt tudtam róla, hogy van háza, autója, és ezekkel kapcsolatos visszafizetendő hitele, ami mellett szűken, de megél. Azóta visszafizette a törlesztőket, de közben sokszor én is besegítettem anyagiakban a mindennapokban, hogy bizonyos színvonalon tudjunk együtt élni.

Nem érzem úgy, hogy anyagiak szerint választottam magamnak párt, a fentiek alapján. Ami a kipuhatolást illeti: különösebb kérdezősködés nélkül kiderül ismerkedés közben (több alkalomról beszélek), hogy nagyjából milyen az életszínvonala, de ha nem derülne ki magától, valószínűleg kipuhatolnám, mert jó vele tisztában lenni, hogy mire tervezzük a párkapcsolatot.

2014. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
2%
Semmit sem szabad elhinni amit ide irnak, egy mátrixban élsz ha elhiszed, és nem látod hogy milyen pasikkal vannak a valóságban, mindezt csak azért hogy jobb fényben tüntessék fel magukat.
2014. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
79%
Srác... Te gyakori kérdéseken kapott válaszokon alakítasz ki képet? Ne röhögtesd már ki magad. Akik itt válaszolnak azok a 70% egyedül álló és kb a napot is csak a gépen látta az időjárás mutató programon...ja és a fele férfi akik nőnek adják ki magukat :D Azok csak azt mondják ami épp aktuálisan helyes :D Persze hogy érdekel hogy hogy áll anyagilag/ mik a tervei a jövőben mert egy emberrel akinek ötlete sincs az életben mit is kezdenék mikor én tele vagyok ötletekkel és dolgozom értük keményen.
2014. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
5%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2014. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:

komoly, hosszú távú kapcsolatban igenis fontos az a szempont, hogy ha most nem is, de mikor időszerű legyen, igenis el tudjon tartani egy családot. na persze, nem egy fizetésből. azért vagyok mellette én is, hogy ebben segítsek. de a GYES meg GYED nem sokra elég, amennyire én tudom, és egy kisgyerek nem csak időben, de anyagilag is sok áldozattal jár.

a barátom viszont semmivel sem lett vonzóbb akkor, mikor megtudtam, hogy van autója, a fizujával most se vagyok egészen tisztában, hogy mennyi lehet, annyit tudok, hogy most albérletet keres, és milyen árkategória a maximum. ami mellett még félre is tud tenni. de ebből nem fogom megtudni, hogy mennyit, és mire.

2014. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező: Szerinted manapság a nők nem dolgoznak?

De. Pont ezért lényegtelen mennyit keres. Mert egy párkapcsolatban, ami már komoly, ott összeteszik amijük van és abból próbálnak építkezni a jövőre.

Szóval a szánalmas próbálkozásod, hogy lehordhass minden nőt anyagias k***vának megbukott.

2014. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!