Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Orvosokkal, jogászokkal,...

Orvosokkal, jogászokkal, mérnökökkel miért nem sikerül megismerkednem? L/28

Figyelt kérdés

Főiskolát végeztem,értelmes lánynak tartom magam,és szeretném ha a párom is hasonló értelmi szinten lenne,mint én.

Régóta próbálkozom ismerkedni,de mindig azok találnak meg,akik sokszor még helyesen sem tudnak írni.(nem bántásból,de én nem tudok felnézni olyasvalakire,akiről süt a butaság.)Egyszerűen nincs közös témánk,nem tudunk olyan szinten beszélgetni,ahogyan szeretnék.Remélem értitek miről van szó.

Hol ismerkedhetnék meg korban hozzám illő, intelligens férfiakkal?



2014. máj. 4. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

A tvben nagyon reklamoznak most egy tarskeresot.

elittars.hu

nem tudom milyen. Tapasztalatom nincs de szerintem egy probat meger

2014. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 BlackSword ***** válasza:
0%
Szióó!!! Először is Te milyen karon végeztél??? Mert én értem mire gondolsz, de jól gondold meg mielőtt egy mérnökkel kezdesz, mert ők egy külön világ... De ha szabványok és számok közt akarod leélni az életed, hát hajrá!!!
2014. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Amúgy aszok sose lesznek inteligensek,mindig kifognak használni.Amugy diplomás társkeresőn.
2014. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Talan nemcsak a férfiakban van a hiba cicavirag.
2014. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
A korban hozzád illő intelligens férfiak igen nagy többségét már nem érdekled, mivel már van valakijük. Megpróbálkozhatsz valamilyen diplomás társkeresővel, de akik ott tartanak, azokkal már valami probléma van, szóval csak okosan :P
2014. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Akár itt is találhatsz intelligens férfiakat. :)
2014. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az már már rossz, ha már itt teszed fel a kérdést :-D
2014. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Talan azert, mert felszines vagy... :)


Egy programozo, kozgazdasz, grafikus, de akar megy egy gyari munkas is lehet intelligens, Neked viszont az kell, aki tuti jol keres. Hat hajra... az ember azt hinne, hogy 28 eves korara megjon egy no esze, de a mellekelt abra alapjan nem.

2014. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

4-esnak igaza van cicavirág.

Te orvos/mérnök/jogász vagy? Főiskolával nem hiszem.

Akkor miből is gondolod, hogy te bárki mással egy 'értelmi szinten' vagy? Gondolom neked ezektől a nagy 'tudós' szavaktól lesz nedves a bugyi, hogy orvos, meg mérnők, de eszedbe nem jutna valakinek a valódi személyiségét lecsekkolni. Az orvos az zicher, hogy intelligens, nemdebár?

A nyomdász meg olyan paraszt, mint ide egy makói TSZ...


Nagyon remélem, hogy ez csak egy troll kérdés volt és nem így gondolkodik egy 28 éves, még max 3 évig versenyképes nő ma.

2014. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit mondok, hogy a jogászok/ügyvédek és orvosok szintén orvossal,jogásszal jönnek össze.

Mezei óvónőt képző nőcivel nem nagyon fognak kezdeni.


Általában az orvosok orvoscsaládból származnak,a jogászok-ügyvédek ügyvédcsaládból :)


Nekem eddig mérnök ill infós pasijaim voltak,ők is egy külön kaszt.

Viszont én orvos-közgazdász családból jövök,bár nem vagyok orvos, de tutira nem akarnék egy orvossal járni,pont azért,mert a családomban sok van,és tudom milyenek. Van bennük egyfajta emelkedettség.


A legjobb,ha hozzád hasonlóval jössz össze.


Egy kezdő orvos több műszakban dolgozik,ügyeleteket vállal ha kórházban dolgozik,aki korodbeli pláne, hisz az alapfizujuk nagyon kevés. Magánorvossal megismerkedni még nehezebb, ahhoz már neked is olyan körökben kell mozognod.

2014. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!