Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők tolakodásnak veszik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tolakodásnak veszik, ha egy idegen pasi megszólítja a belvárosban, plázában amikor egyedül ücsörög a padon? Mit éreztek? Izgulás, meg ilyesmi? 28/F

Figyelt kérdés
Persze ez a megszólítás tök normális, amolyan beszélgetés kezdeményezés, hogy van e közös bennünk. Aztán 15 perc után eldől érdemes e folytatni. Date1,2,3 stb.
2010. máj. 16. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

sztem parasztság


aki leül egy padra nem biztos h ismerkedni szeretne

2010. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
ha jó az a pasi felőlem bármit csinálhat velem. de ha nekem nem tetszik akkor kiröhögöm. ez egyénfüggő!
2010. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

hát én biztos csak néznék,hogy mit akar ez XD:D

ha normális, akkor szívesen beszélgetnék vele, mert nyitott vagyok másokra.. szívesen barátkozom/ismerkedem.. (:

de szerintem ez is egyénfüggő.. a szégyenlősebb, zárkózottabb lányok lehet,hogy izgulnának..

én nem hiszem,hogy izgulnék..

2010. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Én nem érezném parasztságnak. Még jól is esne:) Max ha nem szimpi, akkor elküldeném:D Bár meglepődnék, ha egy 30 év körüli jönne oda hozzám:D
2010. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. Ez a "megszólítás" jellegű dolog kölcsönös kommunikáció; pl: egy vélemény kérés - tehát egyből két oldalú érdekes beszélgetés. Még a szaga sincs annak, hogy a pasi bármit is akarna a nőtől, így miért küldenéd el?

2. Ha nem szimpi annyira a pasi külsőre, attól még lehet 10 perc alatt a stílusával megnyer magának. Mennyi csúnya pasi van már szép nővel, nem igaz?

DE...itt egy jóképű pasiról van szó

2010. máj. 16. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen én annak veszem és nem is akarok így ismerkedni, elvárom hogy békén hagyjanak ha megyek valahova hacsak nem valami másról van szó de csak úgy ismerkedni ne. És nem vagyok szégyenlős meg izgulós de akkor sem. Amúgy sem szoktam bámulni a pasikat hogy melyik tetszik. Ez van, én tökéletesen jól érzem így magam... Persze más nők meg máshogy gondolják.
2010. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, mert szerintem a mai pasik kicsit félősek. És tetszene, ha egy srác lenne annyira vagány, hogy valami ürüggyel "leszólít". Természetesen, ha nem szimpatikus vagy arrogáns, akkor lehet, hogy "lekoptatom" :) De ha valami nagyon vicces szöveggel áll elém, tuti levesz a lábamról. 28/L
2010. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hogy ha nem bűnronda akkor igen, persze ez nem jelenti azt hogy meg is adom a számom, de azért jó érzéssel tölt el :)
2010. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Erre kielégítő választ nem lehet adni mert személy kérdése.. közeledni lehet.. és ha visszajelezz akkor lépj ha nem .. ne lovaold olyanba magad amiből csalodás esz.. csak ront az önkritikádon..
2010. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próba,szerencse.A legtöbb nő általában nem veszi tolakodásnak,ha egy srác odamegy hozzá normálisan(!!)beszélgetni és ismerkedni.De persze a kivétel erősíti a szabályt..
2013. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!