Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jelezhetnék a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezhetnék a lánynak, hogy nekem nagyon bejön, és többet szeretnék, mint akár barátság. Randi, és tovább?

Figyelt kérdés

van egy lány, akivel általánosba évfolyam társak voltunk, és oviba meg csoport társak, és már akkor is nagyon tetszett, emlékszem :)

általánosba nem is barátkoztunk, néha 1-1 szót beszéltünk, és pá.

már lassan 3 éve nem beszéltünk, mikor múltkor ráírtam msn-en, hogy mi van vele, rég beszéltünk stb. Megkérdeztem mikor jár suliba, és kiderült, hogy se hazafele, se odafele nem tudok vele menni, soha..

Nemtudom hogy van-e barátja, a barátait meg nem ismerem.. myVIPen/iwiwen nincs kiírva semmi, facebook-on pedig edülálló van írva..

Elhívnám valahova, mondjuk bowlingozni, korizni, vagy csak moziba 2esben valami olyan ürüggyel, hogy régen találkoztunk, mennyünk el 2en valahova.. de félek, hogy ő viszont nem akar többet, mint barátság, mivel szóban most is azok vagyunk, csak nem találkozunk kb soha.. nem utolsó sorban béna vagyok csajozásban, ráadásul ilyenkor illik meghívni a lányt, de nekem már az is gond, hogy pénzt kérjek a szüleimtől magamnak..

Hogy hívjam el? Hogy tudassam vele, hogy nem csak 1 baráti találkozót szeretnék? Mit ajánlotok? (pestiek vagyunk)

Csajozási tanácsokat tudnátok adni?

esetleg valaki korombeli, msnen is szívesen fogadnám..


van 1 ilyan oldal, ismerem is, de túl sokat nem segít, mert nekem az alapokkal is baj van


15 vok, a lány is


2010. jan. 7. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és sztem ne bonyolítsd túl az egyáltalán nem jó dolog. Írj rá megint úgy mint multkor és azért ne kérdezz nagyon sokat vagy ilyenek, de egy kis idő után kérdezd meg, hogy van-e kedve csinálni valamit. Ami azért is jó ha előszőr csak úgy találkoztok, mert akor újra megismerheted, mert könnyen lehet, hogy olyan irányban változott meg, hogy már nem is tetszene annyira.


Sok szerencsét:) és ne parázz menni fog;)

2010. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Leszopatom magam.
2010. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

LEgyél határozott,ne izgulj nemfog megölni!

Ne tökölj rajta mert lebeszéled magad róla!

EGYÉL MÉZET XD!!!PÁ

2010. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!