Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiröhögött a lány a randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiröhögött a lány a randin, hogy még nem volt csajom azt mondta gáz vagyok! Többé ne találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Kiröhögött konkrétan és azt mondta: "Úristen, de gáz!"

De most meg hívogat, meg írja smsben hogy "mivan, miért nem veszed fel?"


Kicsit sértve érzem magam!

16/F ő is!



2014. júl. 13. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez hülye. De lehet, már megbánta amit mondott.
2014. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondhatod, hogy nincs rá időd, mással vagy, aki nem gázoz le téged minden f**ságért.
2014. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne!bár ha nem ártetted félre lehet hogy rossz poén volt vagy nemtudom de én nem folytatnám!erre egy normális lány örú

Ülne hogy ö az elsö kapcsolatod!

2014. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az gáz, ha valaki ilyet mond, ahelyett, hogy értékelné az őszinteségedet.


Meg amúgy hogy a fenébe lenne gáz, ha valakinek 16 éves korában még nem volt barátnője?


Ha én lennék ilyen helyzetben, én valószínűleg azt mondanám neki, hogy semmi gond, nincs harag, ő ismerkedjen nyugodtan olyan fiúkkal, akiknek már volt barátnőjük, és meg majd találok olyan lányt, aki azért fog szeretni, amilyen vagyok, nem a korábbi barátnőim számáért. :-)))

2014. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem én is így csinálnám. mondjuk még nem voltam ilyen szituációban meg nekem se volt még csajom


16/F

2014. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dugd meg és hagyd a fenébe :D
2014. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alap, hogy olyan "nővel" amelyik ilyeneket mondd nem is kezdenék.
2014. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Azért te is hülye voltál, hogy azt hitted erről nyíltan beszélhetsz a nőknek a megszégyenülés esélye nélkül.


Nekem az a barátnőm sosem tudta meg hogy szűz vagyok, akivel elvesztettem a szüzességem.

2014. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én meg nem is olyan rég találkoztam egy tök ronda csajjal és még ő fikázott engem, ah nem is nyíltan, de érezhetően, hogy én olyan ronda vagyok, hogy csoda ha lány járt volna velem


szánalmasak az ilyen csajok és igen elismerem, hogy nem vagyok egy álompasi mégis volt már több lány is, akinek bejöttem és igen is smároltam meg keféltem is már lányokkal akármilyen hihetetlen is, mert egy hülye felszínes csaj gáznak tart téged, hagyd a fenébe én se kersem többé az tuti!

2014. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem te tehetsz róla, hogy fogyatékos nőket fogsz ki :DD
2014. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!