Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele még a nyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele még a nyári szünetben? 17/F

Figyelt kérdés

Tegnap rábukkantam instagramon egy gyönyörű csajra, fel is iratkoztam rá és hamarosan jött vissza a feliratkozás. Futóedzésem előtt fél órával megkerestem facebookon és be is jelöltem, perceken belül vissza igazolt. Azonnal rám is írt (sziaa:))) na de mentem is edzésre, haza értem, dumáltunk és fél óra után mondta, hogy dumáljunk telefonon. Vagy egy órát beszélgettünk, ismerkedtünk aztán mentünk szunyálni. Ma este haza értem, írtam neki hogy mi a szitu, szegénykém írta, hogy fáj a feje egész nap, tegnap a torka fájt, de azért felhívott 10 percet beszéltünk így is, hallani lehetett a hangján. Mellékesen képes volt végig lájkolni mind a 80 képem.. oO :))


...na de ezt csak azért írtam, hogy tudjátok miről is van szó...


nővéreméktől 15 percre lakik a csaj és már arról is dumáltunk tegnap hogy össze kéne futnunk valamikor, valahol. Közvetlen csajszi, lehet vele dumálni.. bármiről. Megkérdezte első 10 percben van e barátnőm és hogy akarnék-e... tuti bejövök neki.. :))


Jelenleg a nővéremék itthon vannak a szülőházban szombatig és vasárnap megyek hozzájuk... na szóval, ha már egyszer ott vagyok a csajtól 15 percre össze fussak vele? Vagy ha jól alakul maradjak ott pár napra a tesómnál és találkozzak vele pár napot, amig még engedi a szünetem?


Vasárnapig még telefonálunk meg camozunk és szóba hozom, hogy mit szólna hozzá. Remélem tetszene neki az ötlet..



2013. aug. 22. 23:35
 1/9 anonim válasza:
Ne hagyd otthon a tepsisütőszettet!
2013. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kit érdekel? amúgy nem is értem mi a kérdés?
2013. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 putyííí ***** válasza:
Szerintem használd ki a szünet adta szabadidőd és ha tényleg bejön, a lehetősébgek is adottak, akkor adj esélyt a kapcsolat magassabb szintre juttatásához és vágj bele! nem mintha szükséged lenne rá, de sok szerencsét! ;)
2013. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
röviden: egy csajjal osszeismerkedtem tegnap neten, azóta telefonálunk meg minden, 40kmre lakik tőlem (nővéreméktől 15km-re).. tehát szerintetek a jövő héten (nyári szunetem utolsó hetén) még összehozzak vele valahol valami találkát? vagy dumáljunk tovább neten, telefonon és majd csak később?
2013. aug. 22. 23:42
 6/9 anonim ***** válasza:
minél előbb
2013. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Mégis mire vársz még?:D

2013. aug. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

azta rohadt :'DDDDDDDDDD ezek a mai ismerkedések te :DD egyre rosszabb lesz..... azthittem csak viccek ezek az:

apa hogy ismerkedtél meg anyával?

lájkoltam facebookon a képeit, bökdöstem stbstb viccek

hát nem azok... :/// egyre rosszabbak lesznek a dolgok


amúgy igen ha szimpi a csaj (leírásból ez egyértelmű) és mész is a nővéredhez akkor mindenképp szolj neki :D hülye lennél kihagyni :DDD

2013. aug. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

@utolsó: amugy télleg... :DD de ezzel semmi baj, ezt az időt éljük...


lehet ott maradok dekkolni nővéreméknél pár napot... legalább jobban megismerem a csajt :D addig camozok vele meg telefon és ledumálom a randit

2013. aug. 23. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!