Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a különbség a között, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a között, ha egy pasi csupán egónövelésből kezdeményez/nyomul egy csajra, vagy ha tényleg érdeklődik a csaj iránt?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt leszűrni/megkülönböztetni, hogy az ember ne essen pofára, úgymond?

2014. júl. 13. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Belefutottam ilyenbe, jól pofára is estem, kis naiv voltam még akkor.

Közös haveri körünk volt, és amikor találkoztunk, többnyire valami közös program során, akkor állandóan rajtam lógott. De hétköznap már nem sűrűn keresett.

2014. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Erdekes ez inkabb forditott helyzetben ervenyes. Ez noi szakma ferfiak nem csinalnak ilyesmit.
2014. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Erdekes ez inkabb forditott helyzetben ervenyes. Ez noi szakma ferfiak nem csinalnak ilyesmit."


Sőt, többen, mint hinnéd.

2014. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet leszűrni az a baj. Nagyon sok fiú csinálja ezt.
2014. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ez hogy függ össze az egónöveléssel. Nekem semennyire nem függ attól az egóm, hogy kivel kezdek ki éppen.
2014. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
A különbség az, h az egyik érzelem mentes míg a másik érzelmes megközelítés. Lényegében nehéz megkülönböztetni, de általában az érzelmes esetében meglehet figyelni, hogy a partnerünk jobban érdeklődik igazán irántunk (pl: személyiségünk avagy ízlésünk felé) ez mondjuk a sajátos véleményem, de úgy gondolom az igazi érzelem megnyilvánuláskor, az ember szeme a pozitív impulzusok hatására kissé "csillogóbbnak" tűnik. Bocsánat, hogy kissé hosszú lett, de remélem tudtam segíteni.:)
2014. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Minden pasiban ott a bizonyítási vágy. Vajon megtudja-e kapni XY-t. Ebben az esetben pedig az illető kapcsolatban is él.


Érdekelne, hogy vajon szimplán húzza az agyam, vagy ez több annál.

2014. júl. 13. 18:35
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Ferfinel ket eset van:

1) Meg akar dugni.

2) Meg akar dugni es kapcsolat is szoba johet.


Ezeket az egonoveleses fszsagokat meg kerlek hagyjatok mert a ti szakmatok.

2014. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

# 6-os A szemcsillogást meg a ’bamba’ vigyorgás sokszor észrevettem rajta. Személyes dolgokról is beszélgettünk, de sokszor nem tudtam kimenni a pasiból.


Érdekes, hogy egyesek szerint a pasik sosem egóznak.


Egyébként köszönöm a válaszokat, még írhatok, mert érdekelnek a vélemények.

2014. júl. 13. 18:42
 10/15 anonim ***** válasza:
A pasik egózása nem merül ki abban, hogy megtudNÁ-e kapni. Ez különbség.
2014. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!