Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozni egyszerűen, fiatalon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghajhigopsdfjhs kérdése:

Csajozni egyszerűen, fiatalon?

Figyelt kérdés
13 leszek idén, és nemsokára megyek táborba. Iskolával megyünk szóval lesz pár ismerős, de csajok nem. Több iskola is lesz ott ami közvetlen közelünkben van, busszal max 10 perc. Alkatom "macis", de a méretemhez ideális. Eddig volt egy-két b.nőm, de olyan tartós kapcsolatunk nem volt. Tehát úgy egy hónapig tartottak. Ismerkedésben nem vagyok a toppon, mondjuk kicsit fura is lenne, ha odamennék egy csajhoz, és úgy leszólítanám, hogy hogy van, stb. Tartós kapcsolatokban meg annyira nem vagyok otthon. Segítség kéne, hogy hogyan szedjem fel a kiszemeltet, és tartsam is meg. Tömeg előtt nem szeretek beszélgetni mélyebben, és már ki is találtam egy ötletet, ami talán kicsit bizarr, de nem rossz (szerintem). Kinézem, melyik házban/szobában van, és egy levelet hagynék a párnáján, hogy mikor az ügyelet elment (kb 01:00), jöjjön egy megbeszélt pontra. De belegondoltam, hogy kicsit ledöbbenne. Valaki segítene? És nem kérek negatív kommentet, mert az nagyon nem izgat

2014. júl. 13. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez a leveles dolog kicsit sok lenne mert a lány elégé meglepődne és lehet, hogy el se mennem vagy pedig azt hinné, hogy teljesen belezúgtál vagy pedig azt, hogy valami perverz dologra készülsz.

Szerintem először csak beszélj vele a többiek előtt és egy kicsit ismerjétek meg egymást.

Utána ha meg van a szimpátia akkor egyre közvetlenebbek lesztek egymással és már akkor a többiektől el vonulva is beszélgethettek és bókolj naki de ne túl sokat.

Pl.: Jegyezd meg, hogy szép a mosolya/szeme vagy hogy aranyos a nevetése.

És ha nagyon egy hullámhosszon vagytok és érzed, hogy te is bejössz a lánynak akkor jöhet a párnás akció. ;)

De ha úgy gondolod, hogy a lány nem szívesen fogadná akkor ne tedd!

:)

Remélem tudtam segíteni!

:)

Ha valami segítség kéne még akkor írj privit hátha tudok segíteni! ;)

14/L

2014. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 évesen tartós kapcsolat meg csajozás??? Az eszem megáll
2014. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1#: Ez elég jó :D Párnás akció egy kicsit durva, de jó :D Amúgy azért nem szeretek a többiek előtt nagyon beszélni erről, mert volt olyan két évvel ezelőtt, hogy haveromtól kértem tippet, és már egy szobában voltunk, segített, hogy miket kéne mondanom, mit csinálok rosszul, meg ilyenek, ugye, gyakorlás :D És aztán fogott azt tolt már neki hogy öhhm izé nem folytatom xddd fordított esetben, ha kikosarazna, és ott lenne valami bnője, akkor meg az egész tábor tudná :D

2: Utolsó mondatig eljutottál?

2014. júl. 15. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a párnás akció az először durva lenne. Én is csak azt tudom mondani mint az első, bókolj neki, légy érdeklődő, kérdezd meg pl. Edddig milyen volt a nyara, van e háziállata, de vigyázz ne vidd túlzásba! Ha túlzásba viszed inkább idegesítő leszel mint érdeklődő. Légy udvarias, mikor mentek be egy ajtón engedd előre, ha valamit leejt segíts neki. Most hirtelen ennyi dolog jutott az eszembe, remélem segítettem :)) 13/L
2014. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!