Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akit nem régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit nem régen ismerek, az iskolámba jár, egy évvel nagyobb mint én .Az én utcámban lakik, minden reggel együtt megyünk suliba, neten is beszélünk nagyon rendes és kedves. Vajon mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Mikor beszélünk akkor nem olyan , hogy kérdezek töle valamit és ő épp h válaszol , hanem vállaszol mesél meg minden :) és tudom , hogy ahhoz h legyen ebböl egy kapcsolat türelem kell, ami nekem nincs, hogy tudnám felgyorsítani a dolgokat?
2008. okt. 27. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
beszélj neki arról hogy te többet érzel mint barátság. és akkor ő meg fogjam mondani hogy ő is szeret e téged, vagy csak barátság lehet.
2008. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de az a baj , hogy nem régóta beszélünk mert suli kezdés ota minden nap látuk egymást reggel van az egyik ment el a másik mellet vagy a másik eccer csak rámköszönt és ugy keztünk el beszélni neten. és max 2 hete iserjük egymást...féelk h elsiettem de félek h baj ha túl sokat várok..
2008. okt. 27. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hét után már rákérdezhetsz, h mit gondol rólad, abból a beszélgetésből meg már jön a többi...
2008. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ő volt az aki rádköszönt és a neten is szokott veled beszélgetni, akkor szimpatikus vagy neki, ezt elhiheted! Te döntsd el mit akarsz, de szerintem mindkét megoldás egyformán jó: ha már mem birod, akkor kezdeményezz. De akár várhatsz is még mondjuk egy hetet. Sok sikert :)
2008. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem legyél türelmes én is az voltam és <3 de ha naon nem tuc várni akk mond neki h neked ő több mint 1 barát haver és majd ő is mondja ha így gondolja ha meg nem akk leőb-utóbb ő is így lesz vele...tapasztalat ;)
2008. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Le kell ..opni
2014. febr. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!