Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferde szemmel néznek rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferde szemmel néznek rám, amiért engem nem érdekelnek ezek a dolgok?!

Figyelt kérdés

Mindenki ismeri az ilyen "ha van pénze a pasinak, akkor jöhet" típusú lányokat.


Elég sok ilyen van nálunk is.

Most ismerkedem egy sráccal, akinek van pénze, van kocsija. De nem érdekel ez..

Szinte minden nap felajánlja, hogy eljön értem ha épp megyünk valahova, de mindig elutasítom, mert mi inkább sétálunk vagy biciklivel megyünk, mert összefutunk valahol sokan.

Már szinte sajnálom a srácot, hogy sokszor kap elutasítást (de hálistennek nem adja fel az érdeklődést..:) mert nem szeretném, ha az lenne, hogy a pénze miatt meg a kocsi miatt vagyok vele és "vitetem magam"...

Az előző barátomnak nem volt jogsija, kocsija sem, mégis 3 évig voltam vele.

És szinte furán néznek rám, amiért nem azt nézem, hogy épp a srácnak van e pénze, kocsija, háza..


Ez már nem az első.


Most én vagyok maradi ?!


21 N



2014. júl. 18. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a te hozzáállásod a normális :) Aki mást mond, hülye.
2014. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt modd el neki hogy nem azert utasitod vissza mert .. Hanem mert nem akarod aztbamit leirtal.. ,meg egyszer egyszer szerintem engedd megneki biztos elvezne os ibs te is :)
2014. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. :)

nem szeretném azért, ha emiatt nem érdeklődne, vagy feladná .. :)

2014. júl. 18. 18:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves tőle, hogy ilyen gyakran felajánlja. Ha ő ajánlja fel az nem épp lehúzás vagy ilyesmi, mivel ő is szeretné. Mások véleménye meg ne érdekeljen (ezt úgy értem, hogy a mai világba sokszor látnak emberek valamit és hisznek egy bizonyos dologról valamit csak az épp nem úgy valahogy ők gondolják; pl. ez a kedves srác szívesen felkínálja, hogy elvisz téged kocsival, mások viszont azt gondolhatják, hogy hú te cipelteted magad) <- Szóval ez ne érdekeljen, nyugodtan fogadd el a felkínálást szerintem :) A nézeted nem rossz részben, viszont azt javaslom, hogy engedj neki kicsit, nehogy egy idő után azt higyje, hogy egyáltalán nem érdekled. Engedj egy kicsit neki többször is nyugodtan. :) Nem vagy maradi, és jó is, hogy nem tálalod magad azonnal. Remélem segítettem és sok sikert a sráchoz! ;)
2014. júl. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Így lesz, megfogadom a tanácsod!


Örülök neki, hogy hasonlóan gondolkodsz, mint én.. :)


Szép estét!

2014. júl. 20. 23:45
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem azért mert van autója a fiúnak, az nem azt jelenti hogy gazdag. te valószínű kényelmetlenül érzed magad mellette mert anyagilag nem vagy annyire eleresztve mint ő? 1 kapcsolatot nem szabad így nézni. Vagy szereted azt a fiút vagy nem, ha igen akkor nem számit hogy gazdag vagy sem. Az hogy van pénze, az nem azt jelenti hogy gazdag, csak hogy több van mint neked. Lehet hogy késöbb neked lesz több és neki kevesebb. Akkor ő hadjon ott téged?
2014. júl. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rohadt kis mázlista
2014. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Dehogy! Ne hagyjon ott, ne a pénz legyen a fő egy kapcsolatban..nem vagyok eleresztve,ez tény,de engem nem zavar..:)


Utolsó: ki az mázlista és miért ?

2014. júl. 25. 01:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj segítség gazdag a pasim mentsen már meg valaki!!! Mi ez a rinyálás??? Örülj, hogy valaki viszi a segged kocsival és költ rád, a baj nem itt kezdődik!!! Ez neked probléma??? Ne röhögtesd már ki magad!!!
2014. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értelmezd a kérdést, kedvem kommentelő.. :)

Meglátszik Te is csak a pénzre mész, de nembaj..


Remélem egyszer majd változik a világ :/ :)

2014. júl. 27. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!