Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit takarhat a viselkedése?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Mit takarhat a viselkedése? Igazat mondott szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A barátnőm tesója régóta tetszik nekem, úgy tűnt én is neki, aztán egyre bizonytalanabb lettem ezzel a gondolatommal kapcsolatban. A barátaim és a családom biztatására utalgattam is rá neki, de még mindig nem volt egyértelmű a reakció. Zárkózott a pasi, gátlásos és tapasztalatlan. Önbizalma a csajozáshoz körülbelül semmi, viszont annyira bízik bennem, hogy elmondta kik tetszenek neki. A barátnőm szerint normálisabb volt velem, mint a saját családjával, állandóan velünk akart jönni, a nevemen szólított párszor és belement a szemezésbe. Meg is nevettetett, meg minden. Volt pár hónapja, hogy berúgott és fogta a kezem, mert ő "nem bír menni egyedül", megölelt sőt inkább szorított, el se akart engedni, puszit is kaptam tőle. De sok olyan eset is volt, amikor teljesen érdektelen volt felém nézve, nem kereste se a tekintetem, se a társaságom. Egyszer úgy tűnt mintha jó lennék, egyszer meg mintha nem lennék jó nála, szóval összegyűjtöttem minden bátorságom és bevallottam neki, hogy kedvelem. Szanaszét dicsértem, biztattam, a válasz viszont annyi volt, hogy nem vagyok csúnya, de ő nem tudja (elmondta vagy 60x hogy nem tudja) meg jó csaj vagyok de nem járna velem. Ez után az eset után meg úgy mesélte el mindenkinek, hogy én azt mondtam szerelmes vagyok belé és járni akarok vele, holott ilyeneket nem említettem, teljesen félreértette. Ez után elkerültem pár napig. Aztán mentünk buliba előző pénteken, ott volt ő is, tisztáztam vele a múltkorit, hogy nem szerelemről van még szó, stb. Erre megfogja a vállam, lenyom nekem egy puszit és valamit magyarázott nem tudom.. Ugyanúgy beszélget velem néha-néha mint ez előtt, tök közel ül hozzám és volt hogy utánozta a gesztusaim ( ezt valami testbeszédes izében olvastam, hogy jó jel :) ) Nem értem az egészet. Amikor már úgy éreztem tovább fogok lépni, megint elkezdtem reménykedni, mert az anyja azt mondta barátnőmnek, hogy tuti, hogy tetszek neki és mindig akadt valami ami miatt ez visszajött.. Miért ilyen érthetetlen ez az egész? Ja, a pasinak nem volt még barátnője és semmi szexuális dologban nem volt még része, ha ez számít. Remélem tudtok segíteni valamit.. :/

16/L, egy bizonytalan lány



2014. júl. 20. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a srác? Egyébként tuti bejössz neki, csak váratlanul érte a vallomásod, és berezelt. Próbálj meg másképp közeledni felé, hívd el sétálni, legyetek kettesben, aztán majd kialakul ez :) De ne siettess semmit. Drukkolok!!
2014. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki, csak nincs önbizalma, nem akarja elhinni hogy ő tetszhet valakinek. hívd el sétálni, beszélgetni.
2014. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 éves, most lesz szülinapi bulija, de nem is ír nekem meg semmi, alig szól hozzám, más lányokkal tök jól elvan meg tök rendes velük akik nem is olyan hú de szépek meg minden, elvileg ők nem tetszenek neki. azt tudom, hogy nagyon idegesíti, amikor a húgával mindenen röhögcsélünk meg hangoskodunk de azt csak poénból.. de már kezdem feladni minden reményem, teljesen olyan velem, mintha nem is léteznék. köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 25. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!