Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit takarhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit takarhat a lány viselkedése? Érdemes lenne próbálkoznom nála?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy kérdésem, amire olyan válaszok jöttek, hogy ez a bizonyos csaj flörtölt velem, illetve hogy ő is benne volt a flörtben. Tegnap felnéztem facebookra, erre cseten rámírt, és küldött nekem egy videót. (Ugyanis vagy egy hete mondta, hogy küld, de amikor összefutottunk, számon kértem tőle, hogy miért nem küldött semmit. Mondta, hogy akart valamit, de az félreérthető lett volna, kérdeztem, hogy mi volt az, de nem válaszolt.) Aztán elkezdtünk hülyéskedni, mondta, hogy ad két ingyen mozijegyet, megkérdeztem, hogy és milyen filmre jönne el velem, mire azt válaszolta, hogy akkor csak egy jegyet ad. Poénosan ugyan, de próbáltam pedzeni neki, hogy elhívnám valahová. Amikor személyesen találkoztunk, megtudtam, hogy előző nap vizsgázott, és abba a városba kellett nekem is mennem ügyet intézni. Mondtam a csajnak, hogy ha ezt hamarabb tudom, akkor meghívom valamire. Erre nevetett egyet, és azt kérdezte, hogy "akkor miért nem hívtál meg?". Mondtam, hogy kénytelen lesz megadni a számát, és ha legközelebb arra járok, akkor felhívom, hogy együtt jöhessünk haza. Megint nevetett, és csak annyit mondott, hogy "még csak ez hiányozna", de végig poénra vettük az egészet, és tegnap is elég sokat cseteltünk, ráadásul úgy, hogy ő vette fel velem a kontaktust. Szerintetek lehet esélyem nála? Megpróbáljam komolyan is elhívni valahová? Bocs, ha kicsit hosszú és zagyva lett, és előre is köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 30. 20:49
 1/9 Csokasi-a81 ***** válasza:
á nincs kedvem végigolvasni :d bocs :d sok sikert :d
2013. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az hogy egy muja pasi vagy. Ez a csaj egyértelműen morzézik neked, vedd már észre, hogy tetszel neki:XDD
2013. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Talán csak én vagyok böszme, de számomra nem tűnik annyira egyértelműnek. Én inkább annyit látok csak, hogy elhülyéskedünk, meg vevő egy kis flörtre, de nem vennék mérget arra, hogy többet is szeretne.
2013. jan. 30. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:

A csaj értelmetlen, rádír, de mégis olyat mond, hogy "még csak ez hiányozna"... Sehogy sem függ össze... illetve de... lehet csak azért ír, hogy tudjon valakivel hülyéskedni... =/ Bocsi de nagyon ez jön le, mivel találkozni nem akar, viszont hülyéskedni igen, ráadásul tetőzi, hogy te is csak poénosan célozgatsz neki.


Volt egy ilyen kapcsolatom, de 3 hétnél nem húztuk tovább...

2013. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet. Nekem az az érzésem ebből, ahogy elképzelem a szituációkat, hogy egy kicsit ő sem tudja, hogy mit érez, vagy azt tudja, csak azt nem, hogy mit kezdjen ezzel. Olyan "igen is meg nem is"-szerűnek tűnik az egész, mondhatni.


Az biztos, hogy nem veszítesz semmit, ha közeledsz. Sőt, ha egyértelműbb lennél, kevésbé bátortalan, akkor lehet hogy ő is egyértelműbb lenne. Talán csak ez hiányzik neki ahhoz, hogy több lehessen mindez.

2013. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Furcsa, mert én is azt érzem, hogy mintha csak "játék" lenne neki ez az egész, vagy hogy kicsit bizonytalan. Azért nem nagyon akartam konkrétan "udvarolni" neki, hogy egy esetleges visszautasítás ne legyen ciki, poénosan próbáltam kipuhatolni, hogy mit is gondol. Nem tudom, hogy áll a fiúkkal, volt-e már valaki, aki udvarolni akart vagy udvarolt neki, mennyire van önbizalma, nagyon komolyan még nem beszélgettünk, eddig inkább flört volt, meg hülyéskedés.
2013. jan. 30. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az 5-sel értek egyet, biztos vagyok benne, hogy maga sem tudja mit akar, és a felszínen lévő vagány viselkedés mögött ott a bizonytalanság. Neked kell kezedbe venni a dolgokat, de könyörgöm (!) ne chaten, meg fészbúkon, az annyira szánalmas. Csak határozottan és céltudatosan, és REAL-ben !
2013. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát tegnap este így jött ki a lépés, hogy cseteltünk. Egyébként élőben is elhülyéskedünk, meg pl. az öleléseket is jól tűri. Lehet, hogy fél közel engedni magához másokat, vagy nem tudom.
2013. jan. 30. 21:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak próbáld meg, hogy igazából is rákérdezel, nem viccelődve, hanem komolyan. A poénkodás sokszor félreérthető, ha maga a lány is bizonytalan. Mert lehet azért nem vesz komolyan, mert azt hiszi, hogy te se komolyan gondolod az egészet. Legalább is szerintem így van, de ez csak egy elmélet.

És, ha lett valami, majd mondd el. :)

2013. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!