Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen ossze vagyok zavarodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ossze vagyok zavarodva, hiszek is neki meg nem is, mit csinaljak? Hallgassak a szivemre aztan vagy koppanok vagy nem?

Figyelt kérdés

Fel eve kulfoldon dolgozom egy vilagvegi kis varosban. Direkt ide jottem, mert messze akartam kerulni az emberektol, szorakozo helyektol, pasiktol.


Erre par honapja besetaltam egy helyi pizzazoba, majd ezt kovetoen par hetente el el mentem oda, s a fonok mindig adott valami kis extra kajat, italt...most ott tartunk, hogy randizunk/talalkozunk. Allandoan bokol es becez, es olyanokat mond, hogy a szivemmossze vissza olvad, s olyan kijelentesei vannak, amiket egy hosszu parkapcsolatban elo fel mond a masiknak. Teszem azt csaladalapitasra valo celzas, meg hasonloak.


Gondoltam azert mond ilyeneket, mert meg akar fektetni...Eloszor ugy voltam vele, hogy jo jo randizzunk, majd leszunk baratok extraval, mert nem kell nekem kapcsolat. Most meg (ugy erzem ) szerelmes vagyok....


Kis fintor, hogy o nem beszeli jol az angolt, en pedig az adott orszag nyelvevel allok hadilabon :D


Bizzam magam a szivemre? Bizalmatlan is vagyok, meg nem is, ilyen helyzetben mi a "helyes" lepes?


2014. júl. 23. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
melyik ország?
2014. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!