Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy a nők megérzik, ha egy férfi vágja a "csajozást"? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A neten olvastam a következőket, és nem értem, mit jelent.


Nagyon gyorsan észreveszik, ha egy olyan sráccal beszélnek, aki megérti önmagát és a nőket is, és élvezi a szexuális feszültség létrehozását és felépítését. Felismerik, ha egy srác a szexuális kommunikáció nyelvén beszél. Ha nem beszél ezen a nyelven, a kommunikáció is megáll ezen a szinten… Ha azon beszél, a kommunikáció tovább lép egy szinttel. A vonzalom nem egy választás! A vonzalom egy érzelmi és fizikai reakció. Nem tudsz meggyőzni egy nőt sem logikus érvekkel, sem drága ajándékokkal, sem „jófiússággal” hogy ezt érezze… A vonzalom annak az eredménye, ha egy nő olyan pasival találkozik, aki érti, hogy működik a vonzalom, és minden szituációban tudja, hogy léphet tovább a következő vonzalmi szintre.


Ezek szerint nem elég az, ha csupán tetszem neki, és szimpatikusnak talál ahhoz, hogy ne csak barátként tekintsen rám?


2014. júl. 25. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben az idezetben vonzalomrol volt szo, nem szerelemrol. Az egy masik tema, es nem eleg hozza csak a tetszes.
2014. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt se hallottam még ilyen komplikáltan :D. Nos valóban meg lehet érezni h kibe mennyi tesztoszteron van, illetve hogy tapasztalt e vagy sem. Ezt egyiket se lehet rájátszással eltüntetni, vagy épp elővarázsolni...

Az hogy kihez miért vonzódunk az valóban komplikált, de szerintem ez a leírás hülyeség. Egyesek szerint -a tesztoszteronon kívül- sokat számít az immunrendszer (ezt tudat alatt érezzük (minél erősebb és/vagy másabb annál jobb, mert úgy lesz az utód egészséges).


Na meg ne feledkezzünk el a "közös hullámhosszról", ami ha nincs meg akkor a fene megette az egészet, mert abból komoly kapcsolat nem lesz...

2014. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!