Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi társaimtól kérdezném, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zola08 kérdése:

Férfi társaimtól kérdezném, h mikor oda mennek egy csajhoz elsőként mit mondanak, hogy indítanak!? Kérlek vmi értelmes szövegeket vagy módszereket, h hogyan kezditek a csajozást buliban! Zé

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl.: Köszönök...
2013. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, xy vagyok, csinos vagy, jól táncolsz, szép a szemed, stb. Vagy: nincs kedved meginni velem valamit?


De buliban nagyon nehéz csajozni, mert ha rossz a szöveged, vagy túl nyomulós vagy, akkor úgy jön le, hogy csak dugni akarsz - mert buliban sok srác mi másért ismerkedne csajokkal.


A piát óvatosan vesd fel, és ne te hozd neki... úgy értem, hívd el - legalábbis én nem engedtem, hogy a pasi menjen el inniért úgy, hogy nem látom.

2013. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm vmi ilyesmikre gondoltam, mert mindig a kezdés a gond utána már megy a dolog,vhogy mindig megtalálom velük a közös nevezőt!!

JA AMÚGY HÖLGYEK IS ÍRHATNÁNAK, H NEKIK MIK JÖTTEK BE HÁTHA TUDNAK PÁR TIPPET ADNI!

2013. ápr. 13. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szia, meghívhatlak egy italra?"

A legegyszerűbb. Ha nem jössz be neki,vagy van pasija,akkor valószínűleg nem fog igent mondani. Ha igent mond,akkor pedig nagy eséllyel van esélyed. :D De ne keseredj el ha nemet mondanak. Én már több srácnak is mondtam nemet,csakmert van barátom-de ettől még lehet h helyesek voltak.

Ha igent mond,elhívod magaddal a pulthoz,megkérdezed,mit kér,és kifizeted neki...leüültök,beszélgettek,stb.

2013. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!