Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátok vagyunk már 4 éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok vagyunk már 4 éve, hogy mondjam meg neki hogy szeretem? 15/F

Figyelt kérdés

4 éve barátok vagyunk, sokszor mentünk hárman-négyen szórakozni, hülyéskedni, volt romantikus pillanat, sokszor voltunk kettesben, volt hogy 2en mentünk hazafele és rengeteget beszélgettünk.

laktunk 1 szobába (szállodába, kiránduláskor kb négyen)

meg volt 1 'randi' ami nem tartott túl sok ideig de jó volt

most a szünetbe csak akkor egyszer találkoztunk, de facebook-oztunk, skype-oztunk is.

A kövi randin, ha végre ráér, szeretném megmondani neki hogy szeretem, de úgy tudom hogy van barátja... nem kérdezgettem róla soha, mert elég rosszul viselném...

de nem tudom hogy mondjam meg neki, szívem szerint belökném a mély vízbe és rázúdítanám hogy "hiányzol, egyfolytába rád gondolok, szeretlek..." de nem akarom összezavarni meg, ha van barátja akkor...

inkább maradnék a barátja mint hogy elveszítsem, de mindent megtennék érte! vese kell? ADOK! neki 1 pofon vagy nekem 1 lábtörés? nekem 1 törés!...

hogy hívjam el hogy tuti eljöjjön és hogy mondjam el neki amit érzek??? kéne egy pár jó tanács. Köszönöm mindenkinek!



2014. júl. 26. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

"szívem szerint belökném a mély vízbe"

Most mé akarod megölni?

2014. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
képletesen értettem, tehát ráhadarnám hogy mit érzek :D
2014. júl. 26. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Habar azokba amiket leirtal nincs semmi,en is sok mindenki el skypolok fb ozok...mond el neki muelott megteszi mad
2014. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok még értelmes választ :/
2014. júl. 28. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj rá! Kerülj hozzá közelebb, mutasd meg neki, hogy számíthad rád! Aztán majd próbálj felé közeledni...
2014. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. aug. 19. 20:26
 7/7 anonim válasza:
Kicsit közeledj felé, de ne zúdíts rá egyszerre az egészet, mert lehet hogy ő nem úgy érez irántad, és akkor megszakadna a barátságotok. Bár lehet hogy fáj neked, szerintem egy kicsit kérdezgesd a barátjáról, hogy meg tudd, hogy mennyire komoly a dolog. De semmiképp ne mondd el hogy mit érzel, miközben neki barátja van. Remélem segítettem. 14/L
2014. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!