Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fajta edzéssel lehet...

Milyen fajta edzéssel lehet lefogyasztania pénisz körüli területet? (További információ lent)

Figyelt kérdés
1 évig fel voltam mentve testnevelésből a suliban, ezért túlságosan elhíztam. A hasamat sikerült lefogyasztani kicsit, de leginkább az zavar hogy a péniszem egy részét takarja a háj. Milyen edzés létezik arra a területre hogy lefogyjon ? 15/F

2013. jún. 18. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás, még mindig.
2013. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy olyan mozgás ami arra a területre is hat ?
2013. jún. 18. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
NINCS helyi fogyás, mit nem lehet ezen érteni?
2013. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló látom nagyon nem érted...Előző kommentemben írtam hogy nem muszáj pont arra a területre, hanem olyan edzés ami az izmot is használja(alhasi). Ha nem tudod mire válaszolsz kérlek ne válaszolj ilyen kérséekre
2013. jún. 19. 10:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Ott az IS szó ha látnád.
2013. jún. 19. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:

te nem érted, hogy tök mindegy, ha edzel, mindenhonnan fogysz, ha nem edzel, nem

csinálhatsz 100000 felülést, akkor se csak hasra fogysz fogyni, hanem mindenhonnan

2013. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek sajnos fogalma sincs a saját testéről...

Ha leadsz 40 kilót, nem fog rálógni a hasad a lomposra.amit kérdeztél, olyan nincs.

2013. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!