Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randira egy csajt? És ez jó lenne hogy - szia egyik nap nincs kedved elmenni valahova?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 01:13
 1/9 aladar12 ***** válasza:
100%

nem rossz, de inkább "eljönni velem valahova randizni".

b@$ztam már rá, mert nem azt mondtam, hogy randi.

2014. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Határozottan kell... ^^ Ez így szerintem gyenge.
2014. júl. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Marko polo ***** válasza:
Kérdező , korod?:D
2014. júl. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és a csaj is hol lenne a legjobb randi hej?
2014. júl. 28. 01:21
 5/9 anonim ***** válasza:
városba sétáljatok, vagy fagyizóba üljetek be aztán valami nyugisabb helyre pl. emeletes házak között szoktak lenni parkok
2014. júl. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"nincs kedved", nem kérsz, nem akarsz - jááááj, a magyar mentalitás, mérhetetlenül negatív népség vogymuk. :D


"Szia! Arra gondoltam, megihatnánk/megehetnénk valamit/szájbaszexualizálhatnál, lenne kedved eljönni velem?"

2014. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy csak facebook-on találom meg mert találkozni nagyon ritkán szoktunk úgy is jó ha ezt írom neki :-szia egyik nap nincs kedved elmenni velem valahova randizni?
2014. júl. 28. 01:29
 8/9 Marko polo ***** válasza:

Semmikép ne legyen benn a : nincs, nem - szó mert mint ahogy a marketingesek mondják körülbellül mint ha azt kérdeznéd hogy : Ugye nem jössz el velem? , Ugye nemet fogsz mondani ? :D

Valami képp jó ha benn van a randi mert tudni ffogja mi a szándékod , de ezt a NEM lenne kedved , vagy NINCS kedvedet meg negatív elutasíttó szavakat töröld ki a szótárból. :) 16/F

2014. júl. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
-szia mi bajod van? :DDD nem hinném h ez jó egy ilyen válaszra mit írjak vissza?
2014. júl. 28. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!