Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na gyerekek az van hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na gyerekek az van hogy egy csajra rá írtam facen (oszttársam volt) és mondtam neki hogy jó lenne vele találkozni (persze randiként) és írta hogy elöször inkább többen kellene valahová elmenni SZERINTETEK PARÁS?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ha bírod a gruppent, akkor nem XD
2011. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
XD de nem ez volt a kérdés
2011. márc. 4. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz vele jönni akkor tedd csak ezt...
2011. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet az :p
2011. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Puhítsd még egy kicsit.

Küld el neki az olyan kérdéseidet,mint pl,hogy mit sportoljak,ha le akarok ütni embereket?:D

De elmehetsz találkozni az ismerőseivel,lehet közöttük egy nála is jobb csaj.

Ha meg unalomba fullad,akkor megversz minden jelen lévőt.

Szóval egy próbát megér,bár én sem csípem az ilyen csoportos találkozókat.

Az is lehet,hogy versenyeztetni akar az udvartartásában lévő bikákkal,ha nagyon jó csaj.Ez utóbbi elég gáz lenne.

2011. márc. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Így felmérhetitek egymást kötetlenül. És ha mégsem kell a nő, nézhetsz másik után. Ha pedig ő neki nem tetszenél, nem kell befejezni a kínos randit.
2011. márc. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!