Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megtetszik csak úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtetszik csak úgy egy lány, merjem rögtön elhívni rahdira? (több lent)

Figyelt kérdés

Még sajnos nem volt barátnőm, párkapcsolatom. De már nagyon szeretnék. Ha megtetszik egy lány például a parkban, vagy egy tónal, és szimpatikus, akkor már rögtö elhivatom randira?


19F


2014. júl. 28. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... Azért ez így gyors. Tehát te sem mennél el egy vadidegennel. De ha egy csajnak bemutatnak, vagy a parkban teszemazt összeakad a kutyátok póráza és szóba elegyedtek, az már más téma. Akkor végülis ha érzed a szikrát...
2014. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó persze, én is arra gondoltam, hogy mondom pl. hogy nagyon szép vagy can kedved beszélgetni, sétálni stb. vagy a kutyás sztorinál is mondanám, hogy van-e kedve sétálni, beszélgetni!

de pár mondat után ha úgy alakul, akkor még nem korai elhívni ramizni, ugye?

2014. júl. 28. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár mondat után nyilván. Mondjuk ha tudtok beszélgetni valamennyit, akkor csak így mellékesen rákérdezel, mielőtt szétválnátok. Ha neki is bejössz, sima a pálya.
2014. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsi csevej bármiről s akkor már lehet. Addigra kiderül, hogy nyitott-e rád vagy sem. Tudod a fizika dönti el. Ha látod, hogy nem akar válaszolgatni neked vagy nem mosolyog, akkor hagyd. De ha kedves, csevegős, visszakérdez, akkor hajrá!!
2014. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először kérd el a számát, szerintem. Vagy úgy kérdezd, hogy van e kedve máskor is összefutni.
2014. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha már úgy látszik, hogy szétvállnak az útjaink és nyitott felém akkor rá kérdezek, hogy van a kedve összefutni. És akkor már egyértelmű lesz majd, hogy megbeszéljük, hogy hol és hogyan. Meg nem biztos, h már az első találkozás után megadná a számát.
2014. júl. 28. 11:43
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az értékes valaszokat. Megerősítettétek azt, amiket gondoltam, ahogy én is gondoltam.

Mindezeket azért is kérdeztem, mert nem szeretnék erőltetni senkivel semmit, és nehogy azt érezze hogy ráerőszakolom a dolgokat.

Ezek tudatában, hogy tudom, hogy ezt majd látni is fogom, hogy ha mosolyog, beszélget velem, válaszolgat, akkor én is szimpatikus vagyok neki. :)

2014. júl. 28. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!