Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha egy 28 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha egy 28 éves férfi vesz egy ilyesmi használt mondjuk 8 éves autót kb 1 millióért, nem költ többet egy autóra és inkább a többi megtakarított pénzét lakásra akarja majd költeni, az elítélendő, vagy vegyen nagyobb, újabb autót?

Figyelt kérdés

[link]


vagy:


[link]


2014. jún. 27. 10:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő.

Nem az autója fog érdekelni, hanem ő maga.

2014. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Octáviát nem fogsz 1 milla körül normálisat kapni.

Amúgy nem a kocsi a lényeg. Ha a csajnak az akkor nem ő az igazi.

Az én férjemnek először kovka ladája volt utána egy fábia de azt együtt vettük.

2014. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Azért azt tapasztalom, ha nagyon régi, roncs autóban megy valaki randira, nem az lesz a véleménye a nőnek, hogy hű de jó pasi.
2014. jún. 27. 10:14
 4/33 anonim ***** válasza:
Ennyiért inkább vegyél egy jó Golf-ot az szerintem jobb benyomást kelt
2014. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Nem az autótól lesz valaki "hű, de jó pasi". Na, meg rendes.
2014. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én már idős pár hónap híján majd 29 évesen egy 4 es Golfhoz?
2014. jún. 27. 10:18
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan nőt aki a kocsid alapján ítél meg, kerüld el, mert azzal nem leszel hosszútávon boldog. Inkább legyen normális házad, mint fullos kocsid. 24/F
2014. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nem keresek annyira rosszul, évente kb 1 millió ft-ot tudok félretenni. 5 éve dolgozok. Kb 4.5 millióm van. De főként lakásra gyűjtök, még pár év és hitellel vennék egyet. De nincs autóm, az meg nekem égő, hogy mindig busszal menni dolgozni, randira is azzal. Nekem ez komplexusos dolog valahogyan.
2014. jún. 27. 10:20
 9/33 anonim ***** válasza:
Amelyik nő az autódat nézné, az nem érdemel meg téged.
2014. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Egyik ismerős múltkor mondta, ő csak 24 éves, de a csaj azzal kezdte, hogy ő bizony ebbe a kocsiba be nem száll. 3 as Golfja volt.
2014. jún. 27. 10:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!