Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell egy pasinak állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HeavySzabolcs kérdése:

Miért kell egy pasinak állandóan keménynek lennie mellettetek?

Figyelt kérdés
Értem èn, hogy oroszlán, de néha én is elfáradhatok, vagy csak szimplán szarul választok? Volt már több hosszabb rövidebb kapcsolatom egyéjszakától másfél évig, de mostanában nem akar összejönni semmi...kezdek kicsit meginogni és ez már zavar...lehet kiestem a 'formámból'...
2014. júl. 30. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia Szabolcs.....
2014. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most konkrétan mi a gondod?
2014. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy Szabolcs.....
2014. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a keménységet pontosan hogy érted, mint egy férfi aki erős és kemény vagy szexuálisan?

Mert az utóbbi csak akkor lenned, ha szexre kerül a sor, de akkor jó kemény, ezt szeretjük mi nők :)

2014. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha puding vagy akkor jó, hogy nem fog összejönni, max. ha szintén puding lánnyal jössz össze. Egy kis határozottság legyen azért.
2014. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell, de ne viselkedjen nőként.
2014. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi zavarta a lányt?
2014. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én jobban szeretem ha csak egy férfi akkor kemény amikor a helyzet megkívánja. Pl. Konfliktus esetén nem árt, ha ki tud állni mellettem, vagy az ágyban tudjon uralni, ő legyen a domináns.
2014. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2014. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a reggeli puding helyett visszatérek a fasírtra ;)

Nem véletlen van Hilti felirat a kardomon, azzal nincs gond :)

2014. júl. 31. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!