Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúknak tényleg bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tényleg bejönnek az ilyen testalkatú nők?

Figyelt kérdés

ezek ezen az oldalon voltak belinkelve, mint szexistennők:


[link]

[link]

[link]


KOMOLYAN nem vagyok irigy, nekem akkor se kéne ilyen test, ha fizetnének érte!!!


2008. aug. 5. 09:23
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem, nem akarom hogy ilyen testem legyen, na
2008. aug. 5. 09:24
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Igen, van olyan akinek ez tetszik. Ezek a nők még nem is vészesek, láttam már dúrvábbat is:D Minden férfinak más tetszik.
2008. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
82%
csak annak, aki langyos...
2008. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus. lány vagyok. De egyet értek... ez szerintem katasztrófa. Nemhiszem hogy a pasik többségének ezkéne. Legalábbis ismerőseimnek mind olyan barátnője van, aki nem egy aerobik lady hanem nőises nő. akár duci, akár vékony. Ugyhogy szerintem ritka akinek ez tetszik.
2008. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
nekem nem jönnek be ,fiú vagyok
2008. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy van akinek bejön. Sőt, egészen biztosan van.

Viszont a többségnek tuti nem. Nekem sem.


Fiú vagyok.

2008. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a fiuk tobbsegenek nem jon be. Ferfias nagyon!!!!! Nekem nem kellene ilyen test az tuti!
2008. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon nem szép tud lenni amikor egy nő teljesen kigyúrt....sztem csak legyen természetes,de biztos van olyan akinek ez tetszik de én nem tartozom közéjük...
2008. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
82%

az elsőt nem látom elölről, a másik kettő nagyon visszataszító...

(nekem) a legfontosabb, hogy szép legyen (az arca). jameg persze, hogy ne legyen kövér (ha egy kicsit telt az nem visszatasztó, bár nem rajongok érte..)

2008. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

az elsővel ez alapján a kép alapján nem tudom mi a gond. A másik kettő tényleg eléggé hüm-hüm...


biztos van egy pár, akinek igen, mert nem olyan rég néztem egy dokumentumfilmet egy női testépítő versenyről, amiben végigkisérték az egyik résztvevőt, aki elmondta, hogy a szponzorain kívül jórészt a weboldalának a bevételéból él...

2008. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!