Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúknak tényleg bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tényleg bejönnek az ilyen testalkatú nők?

Figyelt kérdés

ezek ezen az oldalon voltak belinkelve, mint szexistennők:


[link]

[link]

[link]


KOMOLYAN nem vagyok irigy, nekem akkor se kéne ilyen test, ha fizetnének érte!!!


2008. aug. 5. 09:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
68%

Hát köszi, hogy így leszóltál minket. Nem szeretnék erről vitát nyitni, de hidd el hogy ebben rengeteg meló van, nekem több mind egy év kellett, hogy ilyen testem legyen. Minden férfi meg szokott nézni a strandon, és szerintem látszana az arcukon, ha mondjuk undor/nemtetszés lenne rajta. A nők nagy többsége, pedig mindent megadna, ha ilyen lehetne neki.

És mellesleg, szerintem ezek az izmok finoman kidolgozottak, nézz meg egy durván testépítős csajt, akinek már nincs melle, és a vonásai is teljesen eltorzultak. Szóval az én tapasztalatom, a pasik nagy része örülne, ha ilyen csajjal korzózhatna , de hát kinek a pap, kinek a paplna.

2008. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
38%
vagyis paplan na.
2008. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
83%
Hali! Nem tudom mit vagytok úgy oda, de szerintem ezek a képek nagyon jók. Nem durván izmosak a lányok. Nem akarok kötözködni a kérdés feltevőjével, de ha ennyire ellenzi, hogy valakinek ilyen teste legyen, az már "gyanús". Ezt úgy értem, hogy biztos van benned egy kis irigység. Én is járok konditerembe. Bírnám értékelni, ha ilyen lennék, de én sajna lustább vagyok. :) Az mondjuk nem jó, hogy fogyis lapokon ilyen csajokat mutogatnak. Ne az legyen a cél, hogy ilyen teste legyen mindenkinek. De azért ne hanyagoljuk el magunkat. Egyébként szerintem Béres Alexandra is van ilyen, mint ezek a lányok. Szerintem azért ő sok pasinak bejön. :)
2008. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%

Igen

Nem

Nem


Amire azt mondtam, hogy nem, az tényleg visszataszító, ráadásul nem akarok félni a csajom erejétől :P

2008. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg ugyanaz az első és a harmadik, de biztos van időbeli, vagy képfeldolgozottsági különbség :D
2008. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
21%
Csak melegeknek, vagy akik nem tudják eldönteni még h fiút vagy lányt akarnak maguk mellé XD
2008. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor dugjál egy 80 kilós csupa háj csajt előttem szóló:S:S:S
2008. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
82%
nem is tudom, annyira nem rossz, ezek simán sportos csajoknak számítanak, de vannak ennél izmosabbak az már tényleg undoritóak...
2008. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
76%

Szerintem gyönyörű testük van....én is edzem azért rendesen de akárhogyan küzdök egyszerűen elfogy az akaraterőm,hogy ilyen mértékű szálkássűgot érjek el...és nem is az eszéssel van gond:)aki így néz ki általábans zereti amit csinál..nos a kajálás az amit nagyon erősen kontrollálni kell:)szal nemet mondan a sok cukros szarra,meg pizzára mikor a párod ott tömi őket előtted zsákszámra,mert hiába edzel többet mint ő,egyszerűen nőből vagy és rajtad rajtad maradna..

baxxza megXD

2009. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!