Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljam meg? (Bőv. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Jövőheten találkozok egy fiúval, nagyon tetszik, neki is tetszem, de elég zöldfülű még. 17 éves, én szintén. Ugy tervezem elviszem moziba. Nagyon megszerettem, és jó lenne ha már több lenne mint barátság. Teljesen normálisak vagyunk. Mármint.. A viselkedésünk, a stílusunk, a hangunk, meg minden tök olyan mint ha heterok lennénk. De nem. Tehát film kozbe, vagy után meg akarom csókolni. Mit tegyek hogy ne égjek be? Honnan fogom tudni hogy ő is akarja? Együtt járunk konditerembe, együtt futunk, stb. Csak normális válaszokat szeretnék. Előre is nagyon köszönöm. :)


17/F


2014. aug. 3. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fújj. Inkább lődd magadat fejbe jobban jártok mind ketten..
2014. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jobbnál jobbak, előbb angol levél, most meg melegek.
2014. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
úgy hogy ne lássák sokan, gyerekek meg főleg ne...
2014. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szép ember lehetsz B uzi + cig.ny ahahah
2014. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyíltan megmernéd csókolni? Mi van ha pont úgy időzítesz a moziban, amikor kapcsolják fel a végén a villanyokat? :D Ez meredek. Otthon bu zuljatok a négy fal közt :/
2014. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Talán igaz. Nyilvánosság elott inkabb ne. De kertem hogy normális kommenteket írjatok. Attól hogy Lakatos a vezetéknevem, egyáltalán nem vagyok cigány. És attól hogy ilyen vagyok, nem fogom megölni magam. Ez a nyilvánosság dolog tenyleg tabu.
2014. aug. 3. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Este mennyetek, és majd hazafelé próbáld meg, mikor már sötét van és kevés az ember
2014. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen. Köszönöm. De hogy? Nézzék a szemébe, es közeledjek hozzá?
2014. aug. 3. 17:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Előszőr szájrapuszi, aztán ha nem ver meg akkor mehet.
2014. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan hogy megverne :) koszi a választ! (:
2014. aug. 3. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!