Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljam meg? (Bőv. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Jövőheten találkozok egy fiúval, nagyon tetszik, neki is tetszem, de elég zöldfülű még. 17 éves, én szintén. Ugy tervezem elviszem moziba. Nagyon megszerettem, és jó lenne ha már több lenne mint barátság. Teljesen normálisak vagyunk. Mármint.. A viselkedésünk, a stílusunk, a hangunk, meg minden tök olyan mint ha heterok lennénk. De nem. Tehát film kozbe, vagy után meg akarom csókolni. Mit tegyek hogy ne égjek be? Honnan fogom tudni hogy ő is akarja? Együtt járunk konditerembe, együtt futunk, stb. Csak normális válaszokat szeretnék. Előre is nagyon köszönöm. :)


17/F


2014. aug. 3. 17:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ne bántsáok már azért, én ismerek Lakatos nevűt és egyáltalán nem cigány! bár ez a homokos világ már nekem sem tetszik :s
2014. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hat ez van 2 evig nekem sem tetszett. Kb olyat akartam csinálni, mint az -Imák Bobbyért című filmben. Nehezen fogadtam el. Iszonyatosan. De ha mar ilyen vagyok, élvezem az életet. En is el ítélem azokat, akik még tesznek is rá hogy lássa meg a világ milyen ő.
2014. aug. 3. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!