Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a csajokhoz odamenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a csajokhoz odamenni, nem merem őket leszólítani, félek a visszautasítástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem mondanám hogy csúnya vagyok, divatosan öltözök, de azért nem vagyok megelégedve magammal ez is gond szerintem..

De azért tanácsokat elfogadnék. Köszi

16/F


2010. jan. 11. 22:44
 1/8 anonim válasza:
70%
ez engem is érdekelne:)
2010. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is, bátraké a szerencse. :) Mi történik akkor, ha visszautasítanak? Semmi, megpróbáltad, nem jött be. Ha viszont meg sem próbálod, akkor tutira nem fog sikerülni. Önbizalom az egész, ne foglalkozz semmi mással, mint hogy jó benyomást tegyél nekik, majd ők úgyis eldöntik, hogy szimpatikus vagy-e, vagy nem. Sok szerencsét!


20/F

2010. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.xd

kb 100%ig? =D

Amugy nemtudom mit csinálj, nekem ha tetszik valaki, akkor azzal msnen beszélgetek, utána megy élöben is, 2esben..szal pl nem suliban..=) Vagy olyan helyen, ahol ismerösök vannak.

2010. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
első vok megpróbálom...kössz +(Y)
2010. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondta a második, közelítsd meg innen a dolgot:


Ha nem csinálsz semmit -> GARANTÁLT A BUKTA.


Ha odamész és elindítasz egy ismerkedést/beszélgetést, ABBÓL MÁR LEHET SIKER.


Persze bukta is, de itt már legalább kétesélyes a dolog, és képbe kerül a siker lehetősége is. Ha nem csinálsz semmit, akkor viszont csak és kizárólag a bukta az egyetlen lehetőség, abszolút nulla eséllyel a sikerrel.


Megjegyzem, ismerem az érzést, voltam én is így. Az segített túllépni rajta, hogy mindaddig még csak nem is gondoltam semmi szerelmi meg "összejövési" ügyletre, hanem csak szimplán barátkozásra, amíg teljesen új volt az alany. Csak ismerkedünk, beszélgetünk, jóban vagyunk... aztán ha jobban megismerjük egymást és kiderül, hogy bejövünk egymásnak, akkor már nyugodtabban és magabiztosabban lehet továbblépni.

2010. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyél laza, természetes, fogd úgy fel, hogy olyan ez mintha a sarki boltban kérnél egy kenyeret.
2010. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg jobban kiépíteni a baráti társaságod értsd:legyenek benne lányok is.Legyél magabiztos,az bejön a lányoknál.szerintem egy lányhoz,ah nagyon tetszik,akkor érdemes oda menni,ha egyedül van,mert akkor őszintébben reagál..és gondolj arra,hogy a lányok is izgulnak!ja,és ne rohand le.
2010. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megszokás kérdése. Nem nagy dolog, csak te adsz neki értéket. Odamész egyszer, nehéznek tűnik, odamész mégegyszer ugyanaz, megcsinálod ötvenszer, könnyebb. Megcsinálod százszor, haláltermészetes lesz.


Nekem kezdetben az segített még nagyon, hogy barátaim mutattak be idegen lányoknak és annyira megszoktam, hogy idegen csajokkal beszélek, hogy kezdett kényelmesebb lenni.

2010. jan. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!