Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Személyesen miért ennyire nehéz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen miért ennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel egy suliba járok.Pár hete udvarolgat nekem. Reggelente együtt szoktam vele menni busszal és a haverjával. Iszonyatosan jól elpoénkodunk hárman,és a srác suli után is minden nap ír nekem,és egész estig dumálunk. Viszont azt vettem eszre,hogy amikor óra közti szünetekben csak ketten beszélgetünk személyesen,akkor mintha nem lenne téma,néha csak úgy hallgatunk és ennyi. Nem tudom miért van ez,hiszen én is és ő is eléggé "nagydumásak"vagyunk. Talán zavarban vagyunk mindketten? Vagy még jobban meg kell ismernünk egymást? Az a baj,hogy így félek vele randira menni,nehogy kínos csend uralkodjon.Mit tegyek?

2014. júl. 9. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is bír téged,azért hallgat:) Menjetek nyugodtan randizni,és ha nagyon csendben lenne,kezdeményezz beszélgetést te vele.
2014. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, én a barátomat úgy ismertem meg, hogy egyből megtetszettünk egymásnak, vagyis nem ismertem előtte mint barát, meg úgy sehogy. Vele mindig személyesen beszéltünk suliban, chat-en szinte soha. Eleinte szűkszavúak voltunk, de egyre inkább eredt el a nyelvünk, úgy megismertük egymás életét sztorikból.


De a lényeg, hogy ezzel szemben volt egy ismerősöm aki a barátnőjével személyesen nem beszélt, mert alig találkoztak csak chat-en. Chat-en órákig elbeszéltek, de személyesen nem tudtak egymáshoz szólni, és ez azért volt, mert megszokták a chatelést, és ugye közben tudnak gondolkozni, mialőtt válaszolnak. Ott nem látni a másik arckifejezését, nem a valóságot adja vissza.


Ebben a helyzetben csak féltek úgy megnyilvánulni a másik előtt, amilyenek vagytok, nehogy csalódjatok egymásban.


MENJ el a randira, hidd el ellesztek, nem lesz kínos csönd, tudod minden a kezdetén nehéz. Meg ha lenne is kínos csönd, akkor majd egy csók újra szóra bírja. ;)

2014. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jegyezz fel magadnak temakat, amiket majd elohozhatsz a randitokon :D
2014. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megtudhatjuk,hogy mi lett a vége?
2016. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!