Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akiről most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akiről most tudtam meg hogy van pasija, szóval mit is tegyek?

Figyelt kérdés

az van hogy én eddig nem is tudtam most beszélgettünk és akkor derült ki. de egy szóval sem mondta ezt de flörtölgettünk meg minden. akkor minek csinálja ha van barátja ?

hagyjam inkább békén őket, vagy próbáljam megszerezni magamnak a csajt ? :)


2014. aug. 4. 23:34
 1/6 anonim válasza:
Hagyjd békén jobb lesz neked is meg nekik is:)
2014. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem. köszi :)

csak annyit nem értek hogy mégis miért engedte meg hogy közeledjek hozzá, mikor egyértelmű volt mit akarok...

2014. aug. 4. 23:37
 3/6 anonim válasza:
Hát nem tudom sokszor van ám ugy hogy azt hiszed hogy közeledik mikzöben nem is ha érted mire gondolok.
2014. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kuinagi válasza:
Hagyd a fenébe! a lány valószínű csak tesztelt téged vagy a saját kisugárzását... tudod ez a "mennyire vagyok kelendő" dolog. Nem érdemes belemászni mások kapcsolatába... :)
2014. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen Igen:D
2014. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát akkor ez van :D

így jártam xd sajnos

2014. aug. 4. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!