Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet szerelmet vallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szerelmet vallani, h ne hasson nyálasnak, mégis megérintsen egy viszonylag érzéketlen fiút?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerű. Ez hat a legérzéketlenebb pasikra is:


Jól tökön rúgod, és közben mondd neki, hogy szeretlek!


Tuti, érezni fogja...

2010. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kösz, ezt tényleg érezné még ő is :D
2010. jan. 12. 15:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Nem érzéketlen, max nem érdekled de nemtudja máshogy kifejezni magát, mert ahhoz túl primitív. Szóval, mond el neki simán, hogy szereted, és ez van. Aztán, ha reagál rá akkor biztos hogy Ő is.
2010. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

az a baj, h mondta, h nem akar senkivel semmiféle kapcsolatot, kivéve szexet, de még akkor is durva és érzéketlen szokott lenni :S

nem tudom, miért szeretem, pedig lenne lehetőségem másnál, de nem kell senki rajta kívül :S

2010. jan. 12. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

mondom h jobban járnál és tökön rúgnád!

Hagyd ezt a pasit a fenébe. Nem kellesz neki!

2010. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

a legváratlanabb pillanatokban mégis meg szokott keresni, nem akarom, h ezt csinálja velem, ezért szeretném tisztázni a dolgokat.

de a biztonság kedvéért eljöhetnél vele, majd te tökön rúgod, ha arra kerül a sor, h muszáj lesz :D

2010. jan. 13. 19:57
 7/12 anonim ***** válasza:

csak szexelni jártok össze?


hány évesek vagytok??

2010. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hű, nem kéne tökön rúgni:D az fájám, rohadtul...:( am csak simán elmondod neki, vagy bejön, vagy nem...
2010. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tetszik neked mi? elérhetetlen...

nekem is tetszene egy ilyen, imádom a kihivásokat, én elrabolnám vagy bezárkóznék vele valahova, mint abban az almodovar filmben van, a kötözz meg!.ben, hát nem tudom...őszintén vidd el valami szokatlan helyre és ott mond el neki, akkor egy életre megjegyzi majd.

2010. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hú, ez nagyon jó ötlet, köszönöm!

igen, nagyon szeretem, de lehet, ha megkapnám nem is kéne már :D tudod, az ember mindig így van vele, az kell neki, amit nem kaphat meg. elvinném én, tudom is, h hová, mert ott még nem járt, csak az a hely egy kicsit romantikus, attól meg behányok :D

2010. jan. 17. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!