Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakivel úgy randizol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel úgy randizol, hogy már szerelmes vagy belé milyen ajándékot vinnél?

Figyelt kérdés

#Ufzvbj
2014. máj. 21. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amivel kimutatom érdeklődésemet mégsem ijesztem el.
2014. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Magadat vidd, az a legnagyobb ajándék:)
2014. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmiet!
2014. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem vinnék ajándékot...minek? Lány létemre bátyám szavaival kell éljek (mert igazat is adok neki)..nem szabad a másik felet korán elrontani, mert akkor sok esetben később elvárja a folytonos ajándékozást, és egyre-egyre értékesebbet, nagyobbat stb szeretne.

Aki szeret, az ajándék nélkül is szeret.

Ha annyira vinni szeretnél valamit, én tuti egy szál rózsát vinnék a helyedben (ha fiú vagy) ha lány, akkor egy tábla csokit, amit együtt elmajszoltok.

2014. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

diamond: nőként egyetértek veled és a bátyáddal is.


Kérdező: szerintem is max egy szál virág, amilyet szeret és ennyi.

2014. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy szàl virág bőven elég, egy vörös rózsa szerintem megfelelő!
2014. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én a lány vagyok:)

Rózsára számítsak?

2014. máj. 21. 16:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Számítani csak arra számíts, hogy jön és újra együtt lehettek végre :) Szerintem virág, vagy csoki az, ami ilyenkor szóba jöhet :)
2014. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem az ajándékokat, bár soha sem halmoztak el vele, sőt még rózsát is ritkán kaptam.


Viszont randin, főleg az elején, én megijednék, zavarba jönnék, és korainak gondolnám, hogy vett nekem valamit. Még akkor is ha szintén szerelem van a másik fél irányába, vagy kezd már kialakulni.

12/L

2014. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
12/L?:O ugye csak vicc?
2014. máj. 22. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!