Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról aki már 5 emberrel csókolózott?

Figyelt kérdés
15/L (szűz)

2014. aug. 12. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi
2014. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sok begyöpösödött ember fog most ler*bancozni és engem lepontozni... ne foglalkozz vele! ;) én sem teszem! :)


nem vagy ribi egyáltalán :) amúgy kikkel csókolóztál? akikkel jártál, vagy volt köztük egy-két egyszeri alkalom is? :)

2014. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nagyon elitélem az ilyet, te soha ne tégy ilyet senkivel mert romláshoz vezet!!!!!
2014. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
juj,elájulok
2014. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

most tényleg ennyi alapján mondjak véleményt??? pont 5 perce döntöttem el, hogy nem leszek előítéletes...erre jön ez a kérdés...bocs nem...


21F

2014. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
irigy vagyok. én még sosem csókolóztam :S
2014. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi gáz nincs, ha egy lány már 5 fiúval csókolózott. Az a gáz, ha 500zal lefeküdt.


Amúgy én nem is tudom már, hogy hány emberrel csókolóztam xD


Lea Casanova 24/L

2014. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!