Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki belém van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki belém van esve. Hogy mondjam meg neki, hogy én nem érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje írogat, de nem igazán jön nekem be. Azt szeretné ha találkoznák a szüleivel meg ilyesmi. Mit tegyek?

2014. aug. 14. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Így,a hogy ezt most ide leírtad.
2014. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen és egyenesen! Ha megsértődik, az már az ő baja és felelőssége!
2014. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehetőleg magyarul. Nemhiszem, hogy érteni fog üzbégül...és nem hiszem, hogy tudsz üzbégül.
2014. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól még meg dughatod ... Egyszer majd minden kihagyott nőt sajnálni fogsz :-P
2014. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dutchlm válasza:
Szia, ne haragudj, de nem érzek irántad semmit.
2014. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 szerintem te sem akarnád megdugni :P Talán épp ez a gond hogy senki sem szeretné.
2014. aug. 14. 14:16
 7/10 anonim ***** válasza:

#6:

Pedig ők aztán milyen hálásak tudnak lenni, ha egyszer oda kerül a dolog ... :-P

2014. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Ha lehet inkább kihagynám :D
2014. aug. 14. 14:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Miből veszed, hogy beléd van esve? Lehet, hogy csak barátkozni akar. Barátokat is be szokás mutatni a szülőknek, nem? Szerintem tisztázd vele a dolgok, kérdezd meg tőle, hogy hogy látja a kettőtök közti kapcsolatot, majd utána gondolkodj ezen. Mert ha n em, rossz vége is lehet....
2014. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: onnan tudom, hogy mondta. Elmondtam neki, hogy én nem érzek többet barátságnál, de szerinte ez változni fog.
2014. aug. 15. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!