Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csokoljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csokoljam meg?

Figyelt kérdés

Szombaton egy olyan lannyal fogok randizni, aki igazan fontos szamomra. Egyszer csokoloztam eletemben es az szerintem rossz volt. Ezt szeretnem elkerulni. Adnatok valami tanacsot, hogy mire figyeljek? 18 eves fiu vagyok. Kor es nem is erdekelne. Koszonom! :)

Elnezest az ekezetekert.


2014. aug. 14. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Google a barátod,

Wiki a barátnőd,

Gyakorikérdések a szeretőd.


de szerintem a Youtube-hoz fordulj :P

2014. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
65%
Simitsd vegig az arcat, nezz melyen a szemebe, csusztasd a kezed a tarkojara, masikkal fogd meg a kezet vagy a derekat, adj egy gyenged puszit az ajkara, majd lassan kezd el csokolni, a kezeddel mi a tarkojan fekszik simogasd, a nyelveddel eloszor csak gyengeden neha nyald meg az ajkat, ha erzed, hogy tetszik neki/viszonozza johet a nyelves.jon majd minden magatol, ne gorcsolj ra.levezeteskent nyomj a homlokara egy puszit:) 18L
2014. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
háát... gyakorolni kell. majd idővel belejöttök :D
2014. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!