Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek bejon a Mitsubi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejon a Mitsubishi Lancer Sportback (2011 - feher)? Mit gondolnatok egy sracrol akinek ilyenje van?

Figyelt kérdés

Noi velemenyt kernek ki mert sokak szerint nem passzol hozzam. 180 vagyok, 85kg, kondis. Banknal dolgozom.


Ismeroseim szerint tul sportos ez a kocsi, inkabb gyujtsek meg 1 evig es vegyek egy par eves hasznalt Audi A4-et. Az jobban csajozos. Mert szerintuk a Lancert a kutya nem nezi meg, sot .... Nem csajozni vettem a kocsit, de annyian mondjak hogy kivancsi lennek idegenek velemenyere. Nekem jo ez a kocsi, utalom a menozo nemet kocsikat.



2014. aug. 14. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
EVO10-et kell venni bro chippelve.
2014. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia Nyurga!
2014. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz maga a kérdés, kérdező. :D Eleve akinek a "csajozáshoz" kocsi kell, az már gáz. Én is utálom a német kocsikat, kiváltképp a BMW-ket. A japán autókat szeretem.

Az ismerőseid remek emberek lehetnek. ^_^

2014. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

ez az?

amúgy nem értek a kocsikhoz, de nekem tetszik

2014. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem egy csajozós, de az a4 se! Bátyámnak Audi a4 van és amennyi nő megnézte... Egyszer amikor feltűnően figyeltem a csajt:) Azt meg nem mondanám, hogy a kocsinak köszönhető. A BMW-re alap, hogy ránéznrk, de ott se mindegy milyen. A Mitsubishi Lancer meg jó kocsi, de nem csajozós.
2014. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az ismerőseid irigyek!
2014. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A gáz a kérdés, meg a mai értékrendek amiket tükröz ...


Elárulom lehet csajozni kocsi nélkül :-P ... és meg lehet kapni ugyanazokat a csajokat is, akiket a kocsival csajozók kapnak meg :-D

2014. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem olyan mértékben tökmindegy hogy egyáltalán van-e kocsija, vagy milyen :D teljesen hidegen hagynak az autók. Annyi, hogy ha van valakinek kocsija és kupi van benne, meg tiszta kosz, akkor van hogy kicsit kevésbé lesz szimpatikus az illető.

Sose értettem hogy lehet "csajozni kocsival". Összesen 2 kocsi van ami nekem úgy tényleg tetszik, 1966-os meg 69-es Mustangok... De attól hogy egy pasinak olyan lenne... Megdicsérném hogy szép autó, nem jönne be jobban a tulaj :D

20L

2014. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Mit gondolnatok egy sracrol akinek ilyenje van?"


Azt, hogy r*hadtul nem érdekel milyen a kocsija, engem az ember érdekel, nem a tárgyai, mikor jöttök már rá, hogy ezzel a pénz fitogtatással nem sokra mentek?


Engem az előző udvarlóm ezzel kergetett el magától, azt hitte pénzen vehető vagyok, kocsival vitt volna mindenhova, ha megjegyeztem, h tezsik egy ruci, rögtön mondta, h megveszi ha akarom, folyton a pénzével akart levenni a lábamról, nekem ez inkább visszataszító, annak ellenére, hogy a srác egyébként jófej volt.

2014. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hiába a kondi, banknál dolgozás, szép autó, ha tele vagy komplexussal. Legalábbis ez jön le a kérdésből.

Amúgy az a lényeg, hogy guruljon.

2022. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!