Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nem látni Mitsubishi...

Miért nem látni Mitsubishi Lancer/EVO típusú autót?

Figyelt kérdés
Sehol se látni ilyen autót, pedig nem néz ki rosszul, viszonylag sportos és jó híre van a Mitsubishi-nak. Akkor meg miért nem veszik az emberek? És nem csak Magyarországon, hanem Európán belül sem népszerű.
2014. jan. 9. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom az ára miatt. Én szoktam látni egyet egy autókereskedésben. Már vagy másfél éve ott dekkol.
2014. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig semmivel nem drágább, mint többi tucatautó pl, bmw,audi,VW.. És nem az, hogy kevés van belőle, hanem tényleg jó ha látok egy évben egy ilyet.
2014. jan. 9. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Hát én azért láttam már párat Magyarországon.


Egyébként például én se ilyet vennék, ha lenne ennyi pénzem.


Drága, meg annyira nagyon nem néz ki jól, 4 ajtós sportautó, ez inkább régen volt divat, a 2000-res években.


Ennyi pénzért lehet sokkal jobbat is kapni, sokkal több mindenre használhatót. Meg borzasztóan el bmwsedtek az emberek, ha szabad ilyet mondani. Akinek sportos szedán kell, csak egy ilyet tud. 5-ös BMW. Na azokból van dögivel. Rengeteget látni minden áldott nap. Persze mind egy fa szkalap, kivétel nélkül. Elvannak kurvulva az emberek sajnos.


Amúgy én ennyi pénzért inkább vennék egy Hiunday i40-et, vagy Toyota Avensis-t, esetleg Passat-ot. Jobban kihasználható, bárhol meglehet vele jelenni, nem néznek mindjárt versenyzőnek.

2014. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lancer-t 1-et láttam eddig azt is BP-n, ellenben " riválisát " Imprezat érdekes mód legalább 10-15-öt láttam köztük többet kissebb városokban is, bár mindkettőre igaz, hogy szerintem inkább pályára termettek, köznapi autónak sok, vagy legalábbis ebben a kategoriában inkább BMW, Merci, Audi, már nem azért mert motorikusan, teljesitményben sokkal többet tudnának azonos árakon, hanem inkább komfortban.
2014. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam látni, nem is keveset ha odafigyelek. Talán vonzom ezeket. Volt néhány közelebbi találkozásom is ilyen autóval. Valamelyik évben volt is egy kis afférom egy lancer 10-el, a sofőrje úgy gondolta, hogy kikanyarodtam közvetlenül elé egy amúgy rosszul belátható kereszteződésben és akkor megbüntet azzal, hogy keménykedve fél méter távolságban jön a hátsómban. Később meg egy kereskedésben láttam autónézegetés közben egy fapad 10-est, be is ültem, ocsmány, olcsó beltere van. Kívülről nem néz ki rosszul, de annyira jól sem, a 10-es lancer EVO változata már jobb egy fokkal. Nekem nem jön be ez a mérges bamba hal forma orr rész. Beleolvad a hétköznapi autós masszába, ezért alig észrevehető.

Drága újonnan, Magyarországon a legelterjedtebb az 1.5 gyenge motorral, mert ugyebár nálunk új autóból mindegyikből az alapot vették az emberek, így is nyögték sokáig a hitelt. Használtan sem olcsó a 10-es széria, 2 milliónál kezdődnek a 2008-asok alap motorral, fapadosan és százezer kilométerekkel az órában. Ami a minimum lenne ehhez az autóhoz, az 1.8-as 143 lovas motor, hogy ilyet vegyünk, ahhoz már 2.5-3 milliót kell leszurkolni a legolcsóbbakért használtan. Nem egy best buy.

2014. jan. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régi Lancerokat lehet látni.
2014. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mai emberek , a nagy , kényelmes , pöffeszkedős autókat szeretik és mellé még azt is modják rá,hogy sportos (pl. 5ös BMW) , pedig köze nincs a sportossághoz, hiszen nem is arra lett kitalálva. Ha ezeket az embereket beültetnéd egy EVO-ba , egy Imprezzaba vagy egy 911 , fél óra után vagy összetörnék őket , vagy elgéberedve nem túl őszinte mosollyal adnák vissza a kulcsot. Az emberek nagy részének nem való sportautó és ezzel tisztában is van , mert nem is állna jól neki és vezetni se tudná rendesen , ehelyett a kényelemre voksolnak , amiben olyakor eladják a nagy autóversenyzőt , amikor jóformán nem is ők vezetik az autójukat, hanem az elektronika meg meg az ilyen olyan szabályzók irányítják. Ezért nem látni sok sporttautót napjainkban, mert mindeki a kényelemre szavaz inkább ,ami szívük joga,hiszen az ő pénzükról van szó.
2015. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!