Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem a legjobb külsejű pasiként végtelenül vágyom egy szép barátnőre?

Figyelt kérdés
Miért kell ilyen tréfákat űznie a természetnek? Miért nem vágyhatok a saját szintemen lévőkre, akiknél van is esélyem? Ehelyett állandóan ácsingózom a szép lányok után, és folyamatosan rossz kedvem van, mert elég meglátnom egyet, hogy eszembe jusson, nekem ez sosem fog kijutni.
2014. aug. 16. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

öööö... mert férfi vagy?

Nem hiszem, hogy esélytelen lenne egyébként. Különben is, a szépség relatív :)

2014. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De mások is boldogok átlagos vagy csúnyácska barátnővel.. Vagy ők csak megalkudtak?

Mert a szépség csak egy bizonyos szintig relatív, azért nagyjából meg szoktak egyezni a vélemények, hogy ki szép, ki átlagos, stb..

2014. aug. 16. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Aki olyan "tökéletes" kis cica baba, az nem is fog veled szóba állni de örülj is neki.

Én sem nézek ki rosszul, de olyan sráccal voltam együtt négy évig aki kicsit sem volt jóképú, még kicsit duci is volt. Ezerszer megcsalhattam volna, vagy összejöhettem volna mással. Én mégis kitartottam mellette.

Egyszer biztos te is fogsz találni olyan csajt aki tetszik neked és neki is bejössz. :)

2014. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez általánosítás. "Cicababa" is összejöhet ilyen sráccal, mert mind mások vagyunk ám. Meg attól, hogy tetszik valaki, nem biztos, hogy járnánk vele. Az én pasim macis. 3 éve ismerem, de csak pár hónapja jöttünk össze, pedig előtte sosem néztem rá úgy. Szóval ilyen is van.
2014. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nők elsősorban nem a külsőre buknak. Ha te nem vagy feltűnően jó külsejű, de helyette okos, sikeres, kedves, normális pasi vagy, szerintem simán lehet esélyed bármilyen szép nőnél is.
2014. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem minden szép nő van oda az ilyen "álompasi" kinézetű férfiakért.

És az is mindegy, hogy milyen nőkért vagy oda. Majd meglátod, hogy találkozol valakivel, aki annyira megfog, hogy teljesen mindegy lesz, hogyan néz ki.

És természetesen, ugyanígy történhet fordítva is.

2014. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!