Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szeretitek azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek azt, ha egy fiú az utcán próbál veletek ismerkedni? Hogyan kezelitek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Csak érdekel,hogyan lehet közeledni a lányokhoz az utcán? (főleg ha tetszik,és komoly kapcsolatot képzelek el vele "ránézésre")


És melyik verzió tetszik?


1. Mondjam meg spontán,hogy tetszik.

pl: "Szia, bocsi hogy zavarlak de aranyosnak tűnsz, lenne kedved meginni valamit? "


2. Jönnek a sablonszövegek.

"Mennyi az idő?"

"Merre van XY?"


És ha tudunk is valamiről beszélni,hogyan tovább? Hívjam el valahová,vagy valamire? És utána kérjem el a számát? (ez sértő lehet szerintem,de lehet hogy többet nem találkozok vele)



Előre is köszönöm a segítséget!


2010. jan. 14. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy pasi létemre belekontárkodom a hülyeségedbe...


Fiatalkoromban elég spontán természetű voltam és nem okozott gondot leszólítani beszélgetés céljából leszólítani lányokat az utcán, de csak rossz tapasztalataim vannak ezen a téren, a leszólított lányok többsége úgy nézett rám, mint egy véres rongyra, mintha mintha legalábbis meg akartam volna erőszakolni őket...

Amelyik meg ennek ellenére mégis szóba állt velem, az kicsit zavarban volt és mindig kiderült, hogy vagy barátja van, vagy nincs bennünk semmi úgymond "közös"...

Ne erőlködj! Felesleges...

2010. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Bocs a duplikált szavak miatt!

:)

2010. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Még soha nem próbálkoztam utcán,ezért is érdekel! Ha nem utcán ismerkedjek akkor hol?
2010. jan. 14. 21:13
 4/19 anonim ***** válasza:
én díjaznám a bátorságod. és nem kell sablonszöveg, az 1-es verzió nekem tetszene. persze az is kell ilyenkor, hogy a lánynak is tetsszen a fiú
2010. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ááá, júj de jó lenne, ha vki az elsővel leszólítana :) a kettes az olyan elcsépelt, uncsi. sztem vesd bele magd! mennyi idős vagy?
2010. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Hát én nem bánnám, ha leszólítanának. Mondjuk attól is függ, hogy ki. De akár még be is jöhet...

:D


17/L

2010. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

18leszek áprilisban.

Még soha nem kezdeményeztem,mert az ilyenekhez eleve pesszimistán állok.

Kb "úgy is elküld,miért érdekelném?" típus.

2010. jan. 14. 21:27
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

nekem ez a leszólitásos szöveg nemjön be :S szerintem szemezz v vmi, vagy ha ragaszkodsz mégis a leszólitáshoz, a kamu szöveget ne használd :)


engem am vonaton szólitanak le, leülnek mellém, beszélni kezdenek hülyeségeket,hát mitmondjak, rosszulvok az ien pasiktól:D


22/L

2010. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

utolsónak:

Akkor hogyan szeretsz ismerkedni fiúkkal?


Köszi a választ!

2010. jan. 14. 21:33
 10/19 anonim ***** válasza:

igazság szerint én ugyvok vele hha tetszik valaki, akk inkább szeretek én kezdeményezni.... illetve nemis az h kezdeményezni, de felhívni magamra a figyelmet ... (szemezés, mindig az illető közelébe vok stb)és ha a pasinak tetszem akk úgyis lép :) de sztem ez a leszólítás...hát nekem nemjön be :S meg a vonatozás sem :D


hha a csaj figyelmét akarod felkelteni, akk szemezz vele többet, vagy beszéljetek msnen, az nem olyan tolakodás, őis tud így nyílni, de nekem spec. a "leszólítlak h mizu" dolog nem fekszik :S vannak lányok akik az ilyesfajta leszólításos ismerkedéstől megijednek ... énis ezek közé tartozom..


előző voltam:)

2010. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!