Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal lányok, akik a párotokk...

Fiatal lányok, akik a párotokkal éltek kettesben, ti miben szoktatok lenni otthon?

Figyelt kérdés
Amiben tudtok főzni, házimunkát végezni, de mégsem egy melegítő?
2012. aug. 28. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Van kifejezetten otthon használatos rövidnadrágom, [link] Ilyesmik.

Vagy a már megunt szoknyáimban vagyok. Ezekhez veszek fel valamilyen normális pólót/topot, a lényeg hogy nem járkálok itthon sem kopott, foltos, rossz ruhákban.

2012. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
háromnegyedes nadrág valami jópofa feliratos pólóval, amit utcán nem hordanék
2012. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
én nem foglalkozom ezzel túlzottan, nyáron rövidnadrág, télen szabadidő alsó, és egy póló, vagy az ő egyik pólója. Még sosem panaszkodott...
2012. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért sosem vennék fel kopott, régi melegítőket, meg kinyúlt pólókat előtte.
2012. aug. 28. 14:20
 5/6 anonim válasza:
53%
miért ő kiöltözik a te kedvedért??? egyébként meg ha együtt maradtok úgyis fog látni kinyúlt ruhában, meg még rosszabb állapotban is. Ha most elriad egy foltos pólótól, akkor jobb is ha megszabadulsz tőle...
2012. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem riad el egyáltalán, látott már úgy is, de azért én nem szeretném h kiábránduljon belőlem, mert nem egy fiatal lányt láttam már, h mondjuk összeköltözés után elhagyja magát, zsíros haj, csúnya ruhák, aztán csodálkozik, ha a barátjának már nem tetszik. mindig nőnek kell maradni, és folyamatosan csábítani. természetesen visszafelé is igaz. nem azt mondom h puccba kell vágni magad, smink meg minden, de azért egy normális ruha nem árt otthon sem.
2012. aug. 29. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!