Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok, kinek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, kinek volt már "egyéjszakás" kapcsolata társkeresőről (badoo, twoo és társaik)? Kinek, hogy történt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem volt, de szeretnèm kipróbálni.
2014. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok légyszíves :)
2014. aug. 21. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsi 25/F

#1

2014. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Én csajokespasik.hu-ról szedtem össze egy pasit magamnak:D Mondjuk "picit" több volt mint egy egyéjszakás,de tény,hogy nem jutottunk el túl sokáig. Mivel az ország másik végében lakott,ezért kb 1 hónapig webkameráztunk,beszélgettünk(nem webcamszex,vagy ilyesmi). Aztán elkezdtük beszélni,hogy de jó lesz neki,mert náluk lesz egy tök jó fesztivál pár kedvenc bandámmal,megkérdezte,nem megyek-e el hozzá,elmehetnénk együtt. Hát elmentem. Jó sokszor:D Azon a hétvégén konkrétan csak akkor nem szexeltünk,amikor épp koncerten voltunk,vagy evés közben. Még a tusolás is szexbe "fulladt". Ah,emlékek... :D


Egy másik pasival meg tök jó barátok lettünk,már sok éve annak,hogy "összefutottunk" egy társkeresőn. Jó,nem ilyen jellegű kapcsolatra voltál kíváncsi,de nekem ez is sikerélmény:D

23L

2014. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Három lánnyal, ebből kettőt többször is, egy negyediket megrígattam meert belémzúgott és nagyon soknak tettem az álompasit, hogy aztán jól átrázzam őket.

Megérte-e? Nem.

2014. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Milyen chatoldalakat társkeresö oldalakat ismertek?
2014. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát nem sokan írtak :) s olyan valakinek, hogy még ismeretlenül, előre megbeszélt szex?
2014. szept. 6. 07:34
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdésedben rögtön leírtál kettőt, de ott van még a csajok és pasik is.

Olyan volt, hogy egyértelmű utalásokat tett a csaj a szexre (pl. hogy menjek el hozzá filmet nézni...), de annyira még senki sem adta le, hogy első mondatával le akar vadászni.

2014. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Falra hányt borsó, bármely nőnek írsz. A csajoknak annyi pasas ír, hogy válogathat. HA nem vagy Brad Pitt, vagy John Travolta, esélytelen, hogy visszaírjon.. De némelyik mondjuk elég pofátlan, mert arra van ereje, hogy megnézze a profilképemet.
2015. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!