Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek randinak venné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randinak venné vagy nyugodtan elhívhatom?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki bejön. Barátnőmmel megbeszéltem, hogy menjünk el moziba, de ő hozni szeretné a párját is. Én nem szeretném vállalni a gyertyatartó szerepét, ezért arra gondoltam, hogy elhívnám azt a fiút is, aki bejön. Hogy kérdezzem meg? Lazán vagy komolyabban lenne érdemes? Mondjam neki, hogy ez egy baráti mozizás lesz, és még van egy hely a kocsiba? Szerintetek venné a lapot? Vagy ez már nagyon nyomulós így? Nem szeretném elszúrni az eddigi viszonyunkat, mert azért néha szoktunk beszélgetni...21L
2014. aug. 22. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
- Szia, van kedved eljönni moziba, de csak azért hogy ne legyek gyertyatartó?
2014. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg simán, hogy lenne-e kedve elmenni moziba veled. Ha igent mond, még annyit kérdezz, hogy nem baj-e, ha ott lesz a barátnőm és a barátja. Ha ez sem zavarja, akkor mehet.

L

2014. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi para. Nyugodtan kérdezd meg, ha érez valamit, akkor ezek után lépni fog ő is, ha közömbös vagy beki, akkor meg lesz egy baráti mozizás. Vesztenivalód nincs, max nyerhetsz. Nyugodtan kezdeményezhetsz te is, nem tilos! :)
2014. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!