Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozgatok egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatok egy lánnyal, azt mondja tetszem neki de nem tud megnyílni előttem. Nekem is tetszik, mit tegyek hogy megnyíljon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
beszélgess vele
2010. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szoktam de köszi:)
2010. jan. 15. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
majd idővel megnyilik ne félj... csak mint mondtam beszélgess vele
2010. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb meg fog nyílni, meg a lábát is szétnyitja majd.
2010. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen lány vagyok, és nem érdekelnek azok a pasik, akik nem elég kitartóak, pl. egyszer volt olyan, hogy három óra beszélgetés után egy fiú közölte, hogy bár tetszem neki, sehogy nem tud hozzám közelebb kerülni, felállt és otthagyott. Ez egy végletes szemléltetés, szóval nekem is tetszett a srác, és nem voltam vele elutasító, de ha nem képes egy kis energiát sem befektetni, akkor nem fog utána fájni a szívem. Szerintem idő kell hozzá és az hogy te is őszinte legyél vele. 21/L
2010. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, igyekezni fogok!
2010. jan. 15. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:

én sem igazán bírtam megnyílni a barátom előtt. Egyszerűen féltem önmagamat adni, de ezt ő megértette és adott időd, és persze beszélgettünk is. És már nincs titkom előtte.

Jó tipp: nekem sokat segített az h magáról mesélt, olyan dolgokról amiket a legjobb barátai sem tudtak.Ez miatt vhogy jobban megbíztam benne.

2010. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én sem tudok
2010. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!