Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire szörnyű a helyzet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szörnyű a helyzet az egyes társkereső portálokon, mint ez a srác felvázolja? Kik tudnak ott becsajozni?

Figyelt kérdés
,,Na igen. 11 év után ezért is hagytam ott végleg a randivonalat. Akkor sem lennének képesek akár csak minimálisan is segíteni a társkeresést a valag pénzért amire lehúznak, ha kötelezővé tennék a válaszírást a levelekre. Én a 11 év alatt csak ennek az oldalnak kb. 30 rugót utaltam, de nem kaptam érte SEMMIT!!! Tényleg semmit. Volt idő hogy csak itt hetente minimum 2 tucat levelet írtam és 0 azaz nulla válasz jött. És nem csak itt voltam tag. Hanem szinte az összes netes térskeresőn. Mind csak a pénzre megy, igérnek fűt fát bogarat aztán ha elküldted a pénzt, akkor láthatsz pár fotót meg a hozzájuk tartozó kamuszövegeket amikre írhatsz amit akarsz. A privát véleményem ezek után az, hogy aki társat akar találni, az ne a neten keresse. Tisztelet annak a 2-3 embernek a milliárdból aki nem fiktív vagy fizetett kamuszemélyiség hogy itt talált társra."
2014. jún. 26. 09:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Erre egy lány ezt válaszolta neki:


,,Sajnálom hogy ilyen tapasztalataid voltak, be kell látni hogy nem mindenkinek jön be a netes társkeresés. Azt kell lássam, hogy én sem azért vagyok fent, mert társat találok itt magamnak, hanem egyszerűen önismereti okokból vagyok most is előfizető, hogy megtudjam, mennyire vagyok ,,piacképes" nő a férfiak szemében."

2014. jún. 26. 09:38
 2/17 anonim ***** válasza:

Egy frászt.


Csak sok a béna, lusta, vagy éppen önértékelési gondokkal és előítéletekkel küzdő 140 kilós szűz állat, aki csodálkozik, ha a "Szia cica! Van gazdád?" szöveg után lekoptatják a jó nők. (0 önmenedzsment)

És esetleg illik azt is elolvasni, hogy a nőci mit keres, mit szeretne.


Amikor nem volt kapcsolatom és kipróbáltam kb összesen 2 hónap alatt 5 nővel randiztam, egyikből barátság lett, másikból kapcsolat.

És akkoriban rohadtul nem voltam eleresztve pénzzel és nem is sportoltam még...


Szóval aki béna az életben, az jó eséllyel itt is béna, kell hozzá egy kis finessz. :)

2014. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Rékcsi ***** válasza:

Aki rocker/punk/metálos, annak ajánlom a málha.hu-t, ott nem kell fizetni semmit, és nincsenek pláza p!csák meg cica fiúk.

17/l

2014. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért nem minden srác, aki társkereső oldalakon van fent, az 140 kilós ,,szűz állat". Legalábbis magamat 77 kilóval és 179 centivel nem tartom akkora debella állatnak.
2014. jún. 26. 09:47
 5/17 anonim ***** válasza:
Nyilván egy extrém példa volt. :) Nem a debellaság volt a lényeg.
2014. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen,ennyire szörnyű annak aki nem tökéletes külsőre,és ezért már vissza sem írnak neki.Én ugyanazt tapasztaltam,mint ami a kérdésben is van,pontosan ilyen szar a helyzet.

A jóképű,kigyúrt gyerekek tudnak ott becsajozni,de hát nekik minek,maximum szórakoznak ott egyet,hiszen nekik élőben is felajánlkoznak a lányok.

2014. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Nem vagyok se jóképű, se gazdag, se kigyúrt, se semmi. Nem vagyok átlagos, vagy szürke, de kimondottan szexi sem.


EEgy átlagos tarskeresőn bármikor egy hét alatt találok partnert.

2014. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
egyszerűen be lehet csajozni. felteszel 3-4 képet. egyiken túrázol valami hegyen vagy erdőben. másikon velencében vagy valami hasonló helyen pózolsz. harmadikon esetleg valami tengerparti háttérrel. minden képed egész alakos, jól nézel ki kb, mosolyogsz, arcod nagyjából szép. bemutatkozóban valami olyan melót említesz meg, amiből kiviláglik, hogy van benne karrierlehetőség, és jól kereső. ezen kívül rendelkezel gépjárművel és saját albival vagy lakással. ezután válogathatsz a nők között. ilyen egyszerű.
2014. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én sosem próbálkoztam társkeresőn, de olyan szövegek alapján, amiket ide is kiírnak egyes elkeseredett emberek, nem is csodálkozom, hogy nem jön össze nekik. Az élethez kell egy kis életképesség.
2014. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja ez jó. De ha nincs helyes arcom, ritkán jutok külföldre, nincs saját lakásom, autóm és óriási karrier előtt sem állok (persze nem vagyok m.nélküli), akkor is ez lenne a felállás?
2014. jún. 26. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!