Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a rossz külsejű pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a rossz külsejű pasik, akiknek gyönyörű barátnőjük van, hogy veszik le őket a lábukról?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan párt látni, ahol egy pasi nála kategóriákkal szebb nővel van együtt. Esetenként lehet a pénz a magyarázat, de olyan is sok van, ahol a férfi emellett csóró egyetemista, vagy max átlagos fizetést megkereső dolgozó.

Az ilyen pasiknak mi a titka, mivel érték el, hogy őket válassza egy ilyen nő?


2014. aug. 24. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Pénz.
2014. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Do you can olvasás?
2014. aug. 24. 14:31
 3/17 anonim ***** válasza:
humor, személyiség, intelligencia
2014. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
biztos jól bánnak szavakkal
2014. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
meg ( ezt nehéz lesz megemészteni ) vannak olyan nők/lányok akiknek nem az a legfontosabb hogy egy szépfiú legyél... akinek meg az számit, az nem is kéne nekem még ha szépfiú lennék se :)
2014. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az én barátom csúnyább nálam, én mondjuk 7/10 vagyok, ő meg 3/10. Nekem elegem lett a szépfiúkból, mert általában értéktelenek. Ő okos, kreatív, tiszteli a nőket, a fizetésünk megegyezik (200 körüli) és a humorunk, élettörténetünk, szakmánk is hasonló. Van köztünk 8 év (én 26 vagyok)


Szóval nem a pénz volt nálam az oka:)

2014. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
9%
Rohadt bonyolult lenne most elmagyarázni pár mondatban elmagyarázni. Tanulható, de fokozatosan lehet megtanulni a 10-es csajok felszedését. Először magadat kell felfejleszteni, hogy olyan belső játékod legyen amitől elájul egy 10-es csaj. Semmi köze a pénznek intelligenciának. Sőt, kedvesnek sem kell lenni velük. Egyszerűen lássa benned a FÉRFIT amire vágyik minden nő. Csaj válaszolj helyesen a tesztjeire, pimasznak de viccesnek kell lenni velük. Sose csináld azt amit akarnak, és tiéd lesznek. Lehet hogy többiek lefitymálnak majd engem a válaszom miatt, de ha nálam működik, akkor ki a francot érdekel a többi?
2014. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik akárhogy nézhetnek ki de ha jófej akkor az már nem szamit.
2014. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez addig működik, amíg legalább az alapvető külső elvárásainak megfelelsz, ami sok nőnél elég magasan van. Ha ugyanis nem hajlandó szóba állni veled, akkor sokra mész a trükkjeiddel..
2014. aug. 24. 14:40
 10/17 A kérdező kommentje:
7esnek ment
2014. aug. 24. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!