Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítottunk az exemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk az exemmel, lehetséges, hogy azért dobott, mert kudarcként élte meg, hogy nem tudok mellette boldog lenni?

Figyelt kérdés

Köszönöm.

Nagy várakozás előzte meg a randijainkat



2014. aug. 24. 21:22
 1/6 10inchhero ***** válasza:
hát, neked is kudarcként kéne megélni, ha nem vagy boldog mellette. De javíts ki, ha tévedek
2014. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos én gondolkozom furcsán, de szerintem ennek semmi köze a kudarchoz. Normális ember nyilvánvalóan nem marad egy olyan kapcsolatban, ami a másik félnek nem jó (ha már a másik fél olyan idióta, hogy boldogtalansága ellenére nem szakít). Én olyan párkapcsolatot keresek, amiben mindketten boldogok vagyunk, ami mindkettőnknek jó. Ha ez nem így van, érthető módon továbbállok, nem érdemes tovább húzni egymás idejét.
2014. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:)
2014. aug. 24. 21:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerelmes volt belèm, de elkezdte mondogatni, h énnekem nem őrá van szükségem, ami lehetséges mert nen is ismertem eléggé...
2014. aug. 24. 21:33
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem inden normális embert zavarna, ha párja nem boldog mellette... így nincs értelme a párkapcsolatnak.


Ha párod nem önző és magát helyezi előtérbe, akkor igen. A kérdés mi volt a probléma, miért nem voltál boldog mellette és miért nem tudtatok ez ellen tenni?

2014. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem önző.


Nem tudom pontosan, egyszerűen meghívott nyaralni, én felvettem egy szerepet, ami nem én vagyok, nem az én életem, ő meg csak önmagát adta (amíg ki nem billent ő is),azt hiszem megijedtem, h elfogadtam a meghívását, de adott helyzetben nem tudtam jol érezni magam. Sok volt nekem kicsit az egész. Talán ő sem ismert igazán s lehet túlvállalta magát

2014. aug. 24. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!