Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy lány jártunk 9-10 (:D:D) és aztán szakított de látszott rajta hogy nem akarta nagyon megismertem és olyan volt mintha kényszerből lett volna... Mind1 nem foglalkoztam vele de más lány sose tetszett :/ és mostanába (kb eddig is :D) mindig szemezünk és tudom hogy még mindig szerelmes belém (tudom mert mondta mikor szakítottunk hogy jó fejnek tart) ha rám néz mosolyog elpirul és elkapja a tekintét (osztálytársak vagyunk) és már nem tudom mit gondoljak sőt mikor véletlen egymáshoz érünk nekem simul aztán észreveszi magát és gyorsan elmegy és nem tudom hogy mondjam el hogy... Értitek :D

Ha kell még INFO akkor kommentben jelezd :D



2014. aug. 25. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lényegében leírtad, amit mondhatnál neki. Szerintem többre nincs is szükség.
2014. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De már 2 éve csinálja ezt és sosincs egyedül mindig a h*lye barátnői lengik körül és azt meg nem akarom hogy azok is tudják már jártam mással hátha arra reagál külön mondtam el neki és semmi és nem állhatok oda elé hogy "Szeretlek." ://
2014. aug. 25. 21:34
 3/8 A kérdező kommentje:
jah bocs 12/F :D
2014. aug. 25. 21:34
 4/8 pamparamm ***** válasza:
Mondjuk állj elé, és mond meg neki...
2014. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam el hogy nem állhatok elé és mondhatom neki mert nem tudom hogy mit érez hogy csak ""játszadozik"" vagy tényleg azt próbáltam kérdezni hogy hogy mondjam meg neki és hogy "készüljek elő" :D
2014. aug. 25. 21:40
 6/8 A kérdező kommentje:
12/F
2014. aug. 25. 21:52
 7/8 A kérdező kommentje:

jah és ebben az a kérdés hogy biztos szerelmes-e belém?

Mert van olyan hogy sose néz rám kerül engem és néha belém köt de van olyan amit leírtam...

2014. aug. 29. 18:21
 8/8 Executioner válasza:

Szentem tetszel neki, de nem tudja mit akar.

Lehet hogy 9-10 évesen még nem gondolkodott, de most lehet hogy korainak gondolja.

Lehet hogy kicsit félénk ehhez, és fél attól hogy elutasítod, vagy attól hogy a barátnői mit szólnak.


12/F

2014. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!